530 zgłoszeń, 300 aut WRC i R5. Startujemy!

Nadszedł w końcu czas startu sezonu Virtual Rally Championship. Mistrzostwa VRC organizowane od kilku lat przez virtualrally.eu gromadzą na starcie najlepszych kierowców RBRa z całego świata.

530 zgłoszeń, 300 aut WRC i R5. Startujemy!
Podaj dalej

Tradycyjnie już sezon rozpoczniemy od wirtualnego Rajdu Monte Carlo. Impreza wystartuje w poniedziałek, a na liście zgłoszeń mamy już niemal 530 zgłoszeń.

W sezonie VRC 2019 zadebiutuje klasa VRC Historic, gdzie zawodnicy będą mogli usiąść za sterami aut A-grupowych. Poza historykami kibice zobaczą przy trasach m.in. najnowsze generacje aut WRC, R5, R3 czy R2. Tych najmocniejszych czterołapów na tę chwilę jest już ponad 300.

Tegoroczny kalendarz mistrzostw składa się z 13 rajdów. Na koniec sezonu zostanie odpisany jeden najsłabszy wynik danego zawodnika.

By wziąć udział w cyklu VRC wystarczy posiadać grę Richard Burns Rally oraz konto na pluginie rbr.czech. Serdecznie zachęcamy do udziału w Virtual Rally Championship. Jeśli chcecie poczuć prawdziwe emocje i zmierzyć się z najlepszymi kierowcami na świecie to właśnie te mistrzostwa są dla was! Wysoki poziom rywalizacji gwarantuje spory zastrzyk adrenaliny a jak najwierniej odwzorowane rajdy sprawiają, że czujemy się jak w prawdziwej rajdówce.

Na Rajd Monte Carlo organizator przygotował specjalną modyfikację tekstur, by jak najwierniej oddać klimat magicznego Monte. Do pobrania MOD.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie oraz fanpage’u virtualrally.eu

Zgłoszenia wciąż otwarte. Link TUTAJ.

Przeczytaj również