Znany dziennikarz dalej łamie przepisy. Tym razem zaparkował na dwóch „zebrach” naraz

Znany dziennikarz dalej łamie przepisy. Tym razem zaparkował na dwóch „zebrach” naraz

Podaj dalej

Portal Tvp.info pokazał zdjęcia dziennikarza Piotra Najsztuba, na których widać jak parkuje swój samochód na dwóch przejściach dla pieszych w samym centrum Warszawy.

Piotr Najsztub został niedawno uniewinniony przez sąd w Piasecznie w sprawie potrącenia starszej kobiety na pasach (prokuratura będzie składać apelację od tego wyroku). Jakiś czas temu zdołał też odzyskać prawo jazdy zdając egzamin – chodzi o te same uprawnienia, których podobno formalnie go nie pozbawiono, gdy uczestniczył w wypadku z pieszą.

Celebryta bez prawa jazdy, OC i ważnego przeglądu potrącił kobietę. Został uniewinniony

Dziennikarz prawo jazdy odzyskał w kwietniu 2018. Teraz został przyłapany na rażącym łamaniu przepisów drogowych. Zatrzymanie pojazdu na przejściu dla pieszych, które nie jest wymuszone sytuacją związaną z ruchem drogowym, jest zabronione pod kara grzywny.

Dodatkowo zatrzymanie auta na zakręcie jest niebezpieczne dla ruchu drogowego.

Portal Tvp.info ujawnił zdjęcia czytelnika, na których widać auto zaparkowane na przejściu dla pieszych i dziennikarza. Zdaniem Stacji Najsztub zostawił samochód na skrzyżowaniu w taki sposób, że zaparkował nawet na dwóch „zebrach” naraz. Podobno dziennikarz nie chciał rozmawiać z dziennikarzami TVP o tej sprawie.

 

fot. Twoje info
źródło: tvp.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News