W dobie pandemii to oni są naszymi bohaterami. 21.10 podziękujmy wszystkim osobom sprzątającym zawodowo

Thank Your Cleaner Day 2020 odbędzie się już po raz szósty na świecie i drugi w Polsce. Święto jest szczególnym dniem dla całej branży czystościowej, bo dedykowane jest  przede wszystkim pracownikom sprzątającym i znaczeniu ich pracy dla społeczeństwa. 

W dobie pandemii to oni są naszymi bohaterami. 21.10 podziękujmy wszystkim osobom sprzątającym zawodowo
Podaj dalej

W trudnych miesiącach pandemii przekonujemy się wszyscy, że czystość otoczenia jest istotna nie tylko dla naszego samopoczucia czy komfortu. Jest jakże ważna dla zdrowia i bezpieczeństwa nas i naszych bliskich.

karcher-cleaner-day

Kärcher po raz szósty wspiera Thank Your Cleaner Day

W dniu 21 października 2020 r. firma Kärcher po raz kolejny doceni pracowników branży czystościowej. Trzeba pamiętać, że wśród bohaterów roku 2020, obok bez wątpienia najważniejszych służb medycznych, są i sprzedawcy, i kurierzy, i nauczyciele, i… osoby sprzątające. To bez ich wysiłków nasza praca w biurach, obiektach użyteczności publicznej, handlu czy środkach komunikacji etc. nie byłaby wcale możliwa! Każdego dnia pomagają nam walcząc z niewidzialnym zagrożeniem. Dlatego teraz, 21.10.2020 wyraźmy za tę pracę naszą wdzięczność i uznanie. 

„Thank Your Clenaer Day to potrzebna inicjatywa. Personel sprzątający odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia wszystkim wykonującym swe obowiązki zawodowe w biurach, szkołach, instytucjach kultury, czy w sklepie.  W firmie Kärcher wiemy od zarania, jak efektywność sprzątania wpływa na zdrowie ludzkie, teraz staje się to doświadczeniem wszystkich. Z tym większym entuzjazmem angażujemy się jako polskie przedstawicielstwo Kärcher w to specjalne wydarzenie”podsumowała Jolanta Zachara, Dyrektor Marketingu w Kärcher.

Coraz większa liczba uczestników Thank Your Clenaer Day na całym świecie pokazuje, że ta kampania jest potrzebna. W 2020 w dziękowanie pracownikom branży czystościowej  zaangażowanych jest już ponad 30 krajów, od Australii po Republikę Dominikany, od USA po Singapur. 

karcher-cleaner-day

Drugi raz w Polsce

Kärcher w Polsce obchodzi Thank Your Cleaner Day po raz drugi. Rok temu w najczarniejszych snach nie wyobrażaliśmy sobie, że wybuchnie pandemia. Ale i wówczas doceniliśmy ciężką, odpowiedzialną pracę wszystkich sprzątających zawodowo osób.

W tym roku chcemy im podziękować szczególnie. Na 21.10.2020 w siedzibie firmy w Krakowie zaplanowano wydarzenie, podczas którego premierę będzie miał film z  podziękowaniami dla osób sprzątających nasze biura. Oczywiście wszystko odbędzie się przy zachowaniu największej ostrożności z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

Przeczytaj również