Planujesz jesienne sprzątanie garażu? To świetny moment, bo można naprawdę dużo zyskać

Masz w swojej firmie lub garażu stare urządzenia ciśnieniowe marki Karcher lub inne? Od 1 sierpnia trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. W ramach akcji „Stare na nowe” możesz wymienić swój sprzęt na 15% rabat na zakup nowego urządzenia ciśnieniowego.

myjka_cisnieniowa-karcher
Podaj dalej

Stare na nowe

myjka_cisnieniowa-karcher

1 sierpnia br. ruszyły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Jeśli jesteś posiadaczem starego urządzenia ciśnieniowego i chciałbyś wymienić je na nowe, to akcja w sam raz dla ciebie. 

W ramach akcji „Stare na nowe” firma Karcher daje 15% rabatu na zakup nowego urządzenia profesjonalnego HDS z podgrzewaniem wody, jeśli dostarczysz stare urządzenie ciśnieniowe Karcher lub innego producenta.

To jednak nie wszystko. Posiadacz najstarszego urządzenia ciśnieniowego Kärcher będzie uprawniony do zakupu rewelacyjnej kosiarki LMO wraz z baterią i ładowarką w cenie 2 zł. Wystarczy zarejestrować swojego starego „kärchera” w formularzu dostępnym na stronie: www.kaercher.com/pl/promocje/stare-na-nowe.html

Urządzenia Karcher słyną z niezawodności i długiej żywotności, jednak na każdą maszynę przychodzi czas, gdy trzeba pomyśleć o wymianie na nowy model. Teraz jest na to doskonała okazja. Firma Karcher daje atrakcyjny rabat dla każdego, kto dostarczy swoją starą „ciśnieniówkę” Karcher lub innego producenta. Rabat dotyczy zakupu trzech modeli urządzeń z podgrzewaniem wody typu HDS.

„Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” 

Maszyny te są niezwykle przydatne zwłaszcza w obecnym czasie, gdy mierzymy się wszyscy z zagrożeniem epidemicznym. HDS to urządzenie, które dzięki temu, ze czyści gorącą wodą lub parą (w trybie parowym) potrafi usuwać z powierzchni wszelkie patogeny w tym koronawirusa.

Nie czekaj zwłaszcza jeśli posiadasz naprawdę „wiekowe” urządzenie marki Kärcher. Jeśli bowiem okaże się, że Twoja maszyna jest najstarsza, wtedy świetną akumulatorową kosiarkę LMO wraz z baterią i ładowarką zakupisz za …2 zł. 

Nie ma lepszej inwestycji w bezpieczeństwo i zdrowie swoje i pracowników niż zakup tego urządzenia. HDS znajdzie zastosowanie w bardzo wielu branżach i sektorach. Transporcie, rolnictwie, budownictwie, magazynowaniu, logistyce i przemyśle.

Przeczytaj również