Taki Jeep zadowoli na pewno nawet największego fana słodyczy

Taki Jeep zadowoli na pewno nawet największego fana słodyczy

The Ritz-Carlton Dove Mountain

Podaj dalej

Bożonarodzeniowe pierniczy to tradycja w większości domów.

Hotel Ritz-Carlton w Maranie w stanie Arizona postanowił wynieść piernikowe kreacje na kompletnie nowy poziom. Właśnie tam powstał pierwszy piernikowy Jeep Wrangler.

Na poniższym timelapsie możecie zobaczyć jak zaczyna się proces budowy smakowitego samochodu, od chwili wepchnięcia do budynku prawdziwego nadwozia Wranglera pozbawionego całego układu napędowego. Kiedy auto było już w środku artyści wraz z cukiernikami zabrali się do działania. Najpierw cała maska, reszta nadwozia i szyba samochodu zostały pokryte piernikowymi kafelkami. Następnie zespół cukierników wypełnił wszystkie łączenia słodkim lukrem.

2019 Gingerbread Jeep Time Lapse

And what to our wondering eyes would appear…our Gingerbread Jeep full of holiday cheer! #RCMemories

Gepostet von The Ritz-Carlton, Dove Mountain am Freitag, 13. Dezember 2019

To nie koniec ich pracy. Każdy z pierników trzeba było ozdobić. Tam również pojawiły się wzorki z lukru, słodkie żelki i inne przysmaki. Na tym etapie Jeep był już z pewnością jednym z najpyszniejszych na świecie, ale nie można było zostawić go z nieozdobionymi elementami. Fotele, cała klatka i co najważniejsze koła po pewnym czasie przypominały już ozdoby jakie można spotkać na świątecznych choinkach.

Off-Roading in the enchanted Sonoran desert.

Our sweet reveal was a sweet success. It took our talented pastry team 250 hours, over 500 pounds of candy and 1,000 gingerbread tiles to create this year’s amazing “Off-Roading in the enchanted Sonoran desert,” display.

Gepostet von The Ritz-Carlton, Dove Mountain am Montag, 9. Dezember 2019

Jeep został następnie załadowany prezentami, a dookoła niego pojawił się motyw pustynny stworzony głównie dzięki ogromnemu kandyzowanym kaktusom. Kierownictwo hotelu twierdzi, że projekt zajął 250 godzin i do stworzenia tego najsłodszego auta świata potrzeba było ponad 227 kg cukierków i 1000 płytek z piernika. To dużo, ale chyba nikt inny nie może pochwalić się takim osiągnięciem.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News