Stać nas na elektryka?

Stać nas na elektryka?

Stać nas na elektryka?

Podaj dalej

W naszym kraju samochody elektryczne są ciągle traktowane jako towar luksusowy, na który może pozwolić sobie niewielu. Czy tak jest w rzeczywistości i czy faktycznie nie stać nas na posiadanie takiego pojazdu?

Oferta samochodów elektrycznych z każdym miesiącem staje się coraz bogatsza. Potencjalni nabywcy nie mają już do wyboru kilku dziwnie wyglądających modeli, które przywołują na myśl cykl „Gwiezdnych Wojen”. Na rynku pojawiają się bowiem ciekawe propozycja a sami producenci podchodzą do tematu elektromobilności bardzo poważnie i właśnie na tym sektorze opierają swoje dalekosiężne strategie. Krótki test elektrycznego Fiata 500 przeprowadził w swoim materiale Rajdowy Świeżak.

Fiat 500e to jeden z wielu pojazdów zasilanych alternatywnymi źródłami energii, które poruszają się aktualnie po naszych drogach. Ale zanim przejdziemy do analizy cen takich samochodów, przyjrzyjmy się naszym portfelom. Rozprawianie o pieniądzach zawsze jest trudne, i jest to temat bardzo subiektywny. Nie trzeba nikomu wyjaśniać, że …

Cały tekst dostępny jest pod tym adresem.

Tagi: Elektromobilność

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News