Škoda Polska Motorsport uruchomiła serial "Odcinek specjalny". Miko Marczyk pojedynkował się z Tivoltem

Škoda Polska Motorsport uruchomiła serial "Odcinek specjalny". Miko Marczyk pojedynkował się z Tivoltem

29 interakcji
Škoda Polska Motorsport uruchomiła serial „Odcinek specjalny”. Miko Marczyk pojedynkował się z Tivoltem

Podaj dalej

Na platformie YouTube rozpoczęła się emisja filmów z serii „Odcinek specjalny” przygotowanych przez zespół Škoda Polska Motorsport. Głównym bohaterem produkcji jest kierowca teamu, Mikołaj Marczyk oraz rajdowa Škoda Fabia R5.

Formuła programu opiera się na spotkaniami ze znanymi osobistościami. Do pierwszego odcinka Miko zaprosił znanego pod pseudonimem Tivolt – youtubera gamingowego i profesjonalnego gamera. Bartek Ratoń został przewieziony na prawym fotelu wyczynowej Fabii R5 po krętym 3,5-kilometrowym odcinku testowym Morawka na ziemi kłodzkiej.

Po prezentacji możliwości rajdowej Škody w rzeczywistości, Miko i Tivolt zmierzyli się na wirtualnej platformie, czyli teoretycznie na terytorium zaproszonego gościa. Marczyk nie był jednak na przegranej pozycji, ponieważ sam często korzysta z simracingu jako formy treningu przed kolejnymi rajdami.

W następnym odcinku gościem będzie Marieta Marecka, autorka kilku telewizyjnych programów kulinarnych i książek z tej dziedziny. Wygląda na to, że w kolejnej produkcji Miko będzie musiał się wykazać nie tylko za kierownicą rajdówki, ale i w kuchni.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News