W tej drogerii kupicie żel pod prysznic o zapachu... Passata! Czegoś takiego jeszcze nie było, to prawdziwy hit!

W tej drogerii kupicie żel pod prysznic o zapachu... Passata! Czegoś takiego jeszcze nie było, to prawdziwy hit!

passat

Podaj dalej

Czegoś takiego jeszcze nie było. Jak wszyscy doskonale wiecie Volkswagen Passat to niezwykle kultowy samochód, uwielbiany przez wiele osób. Teraz jedna z drogerii postanowiła wprowadzić na rynek specjalny żel pod prysznic o zapachu Passata. O co tutaj w ogóle chodzi i jak pachnie ten kosmetyk? Już wam relacjonujemy!

W tej drogerii można kupić żel pod prysznic o zapachu Volkswagena Passata! Trzeba przyznać, że to absolutna innowacja!

Firma Hebe wprowadzając na rynek ten produkt spełniła marzenie wielu polskich kierowców, którzy zawsze marzyli o tego typu samochodzie. Co prawda firma oczywiście nie oferuje modeli tego auta za półdarmo, a wprowadziła na rynek specjalny żel pod prysznic o zapachu wyżej wspomnianego samochodu. Marketingowcy niezwykle zadbali o ten produkt, ponieważ możemy na etykiecie przeczytać wiele ciekawych zdań.

Mowa tutaj chociażby o takich sentencjach jak „Ekskluzywny jak darmowe próbki w hotelach na wakacjach „ol inkluziw” w Egipcie”, „Gustowny jak skarpetki w sandałach”, czy „W kolorze rdzy na nadkolach auta sąsiada, która cieszy Twoje serce każdego ranka” – tego typu napisy pojawiły się na etykiecie tego innowacyjnego żelu. Trzeba przyznać, że brzmi zachęcająco!

Kupicie sobie taki żel albo dacie go w prezencie jakiemuś posiadaczowi Passata? To będzie strzał w dziesiątkę!

Żel pod prysznic ma docelowo stać się jednym z bardzo często kupowanych prezentów dla posiadaczy Passatów. Co o tym sądzicie, uważacie, że ma to szansę przebicia? A może chętnie zobaczylibyście na rynku żele pod prysznic o zapachu waszych samochodów? Koniecznie dajcie nam znać!

źródło: Hebe

Przeczytaj również