UWAGA! BMW zmniejsza standardową gwarancję samochodów! Czy oni są normalni?

UWAGA! BMW zmniejsza standardową gwarancję samochodów! Czy oni są normalni?

bmwlogo

Podaj dalej

Nowe BMW serii 4 z 2021 roku pomału zmierza do Malezji. W ostatnim czasie odkryto jednak sensacyjne informacje, które mogą nie spodobać się wielu kierowcom. O co chodzi?

Zamiast pięciu, tylko dwa lata gwarancji!

BMW seria 4

Malezyjskie ramię niemieckiego producenta samochodów zmniejszyło standardową gwarancję swoich aut – nie tylko tych z serii 4, ale również całej gamy pojazdów. W porównaniu z poprzednią standardową, pięcioletnią gwarancją oferowaną od 2015 roku, nowe BMW sprzedawane w Malezji od tego roku objęte będą tylko podstawową, dwuletnią gwarancją!

Na początek może wydawać się to dziwnym posunięciem, jednak ma to swoje plusy. Obniżenie gwarancji wiąże się również z obniżeniem ceny pojazdów nawet o kilkanaście tysięcy dolarów.

Wielka głupota czy mądre posunięcie?

BMW 4

Oznacza to, że nabywcy samochodów, którzy uważają, że nie potrzebują pięcioletniego ubezpieczenia, mogą zdecydować się na tańsze BMW z dwuletnią gwarancją. BMW daje również możliwość właścicielom na powiększenie gwarancji na okres pięciu lat w ciągu pierwszych 24 miesięcy użytkowania samochodu.

To posunięcie BMW z Malezji wywołało sporo kontrowersji. Uważacie to za absurd, czy może za genialne posunięcie? Dajcie znać!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News