Toyota od dzisiaj robi wielką wyprzedaż! Niemal wszystkie modele dostępne za grosze. Zobacz dokładne ceny!

Toyota od dzisiaj robi wielką wyprzedaż! Niemal wszystkie modele dostępne za grosze. Zobacz dokładne ceny!

Podaj dalej

Toyota od dzisiaj rozpoczęła serię wyprzedaży swoich samochodów w naszym kraju. Modele Yaris, Corolla, RAV4 i C-HR dostępne są w sprzedaży w bardzo atrakcyjnych cenach. Zobacz jakie rabaty przygotował dla Ciebie japoński producent!

Rabaty obowiązują do 24 stycznia

samochód toyota

Dzisiaj rozpoczęły się dni otwarte wyprzedaży rocznika 2020 w salonach Toyoty. Rabaty obowiązywały będą do 24 stycznia. Samochody dostępne są w sprzedaży nie tylko w salonach, ale i również na stronie internetowej japońskiego producenta. Ceny modeli hybrydowych mogą zostać jeszcze bardziej obniżone dzięki Ekobonusowi.

Toyota Yaris Classic dostępna jest w sprzedaży już za 46 500 złotych. Mowa tutaj o wersji Active z silnikiem 1.0. Auto z silnikiem 1.5 kosztuje 51 tysięcy złotych. Nowa Toyota Yaris dostępna jest w sprzedaży z kolei w cenie 56 900 złotych.

15 tysięcy złotych rabatu!

Świetny rabat obowiązuje również na zakup Corolli Sedan. Teraz możecie ją kupić nawet za 69 900zł, kiedy to jej normalna cena wynosiła około 84 500 zł. Możecie zaoszczędzić zatem nawet 15 tysięcy złotych!

Toyota C-HR Black Edition po rabacie kosztuje teraz 82 900 złotych w wersji Comfort z silnikiem 1.2 Turbo. Rabat w stosunku do ceny normalnej wynosi zatem aż 14 tysięcy złotych. Fani Toyoty RAV4 również mogą być zadowoleni. Wszystkie wersje samochodu z silnikiem benzynowym zostały przecenione o 7 tysięcy złotych.

Mamy tutaj jakichś fanów Toyoty? Panowie i panie, nie ma na co czekać! Ruszajcie do salonów lub na stronę Toyoty i róbcie zakupy, grzech nie skorzystać z takich rabatów!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News