Nawigacja GPS to prawdziwe "must have" dla kierowcy!

Nawigacja GPS to prawdziwe "must have" dla kierowcy!

Nawigacja dla ciezarowek Android Automotive

Podaj dalej

Dla kierowcy odpowiednia nawigacja to podstawa podczas jazdy. Nikt z nas nie zna przecież wszystkich tras na pamięć, dlatego też rola nawigacji w codziennym życiu kierowcy jest nieoceniona. Wielu kierowców używa z nawigacji dostępnych w samochodzie, jednak polecamy również zakup osobnej nawigacji GPS, którą można zamontować w samochodzie. Gwarantujemy, dla wielu kierowców będzie to naprawdę wspaniały prezent!

Nawigacja TOMTOM GO Expert 7 to idealny pomysł na prezent

Fot. MediaExpert

Idealną nawigacją dla kierowców będzie produkt firmy TOMTOM, który jest wyposażony w niezwykle wygodny, 7-calowy dotykowy wyświetlacz. Pozwala on kierowcom w czasie jazdy na wyświetlanie tras w jakości HD, co jest sporym udogodnieniem. Powoduje to również, że dzięki tej nawigacji zobaczysz praktycznie każdy szczegół, jaki czeka na Ciebie na zaplanowanej trasie. Opisywana przez nas nawigacja działa niezwykle sprawnie oraz szybko, co również jest kolejnym plusem tego produkcji. Czas reakcji urządzenia na wydarzenia na drodze również jest skrócony do najkrótszego na rynku.

Posiadanie takiej nawigacji uchroni kierowców także m.in. przed korkami. Nawigacja jest wyposażona w moduł Bluetooth, który wyszukuje cały czas najszybsze trasy, umożliwiając tym samym ominięcie nawet największych korków, czyhających na was na drodze. W zestawie dostaniecie oprócz nawigacji kabel micro-USB, ładowarkę i uchwyt magnetyczny, który pozwoli wam umieścić nawigację bez problemu na desce rozdzielczej.

Nawigacja to niezwykle praktyczny prezent

Fot. MediaExpert

Wielu z was może się wydawać, że nawigacja samochodowa w dobie nawigacji dostępnych na smartfonach to poroniony pomysł. A warto podkreślić, że kierowcy starszej daty są właśnie przyzwyczajeni do korzystania z tego typu urządzeń. Dlatego też, jeśli nie wiesz, co kupić swojemu mężowi lub żonie na prezent, to taka nawigacja może się okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News