Nowy Ford Transit dostępny za grosze. Rekordowy rabat, zobacz za ile go kupisz!

Nowy Ford Transit dostępny za grosze. Rekordowy rabat, zobacz za ile go kupisz!

Podaj dalej

Ford Transit to prawdziwy hit, jeśli chodzi o samochody dostawcze. W naszym kraju od wielu lat bije on rekordy popularności, dlatego też mamy dla was świetną wiadomość. Od niedawna możecie go kupić niemal za grosze, dzięki świetnemu rabatowi!

O wiele lżejszy niż poprzedni

Ford Transit wnętrze

Nowy Transit robi prawdziwą furorę wśród fanów dostawczaków. Nie dość, że jest o 80 kg lżejszy od poprzedniego modelu, to na dodatek jego wersja ciężarowa przednionapędowa waży prawie 50 kg mniej! Jego ładowność również wrosła – aktualnie to 1418 kg dla modeli 3,5-tonowych. Robi wrażenie, prawda?

Ford Transit dostępny jest w sprzedaży w czterech różnych wersjach wyposażeniowych. Mowa tutaj o Ambiencie (posiadający m.in. komputer pokładowy, radio DAB i centralny zamek ze zdalnym sterowaniem) czy Trendzie, który dodatkowo ma m.in. klimatyzację manualną, kierownicę pokrytą skórą i halogenowe reflektory.

Rabaty w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych!

Ford Transit

Bogatsze wersje czyli Limited i Trail nie dość, że wyróżniają się innowacyjnym wyglądem, to na dodatek mają takie funkcje jak boczne czujniki parkowania czy mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu mLSD (dotyczy to Traila).

Ceny? Bajeczne! Nowy model pochodzi co prawda z 2020 roku, ale co z tego, skoro Ford obniżył jego cenę nawet o 40 tysięcy złotych! Jest więc zatem o co walczyć – po takim rabacie grzech go nie kupić!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News