Mistrz parkowania zablokował Cię na parkingu? Zobacz co zrobić w takiej sytuacji, by szybko pozbyć się problemu!

Mistrz parkowania zablokował Cię na parkingu? Zobacz co zrobić w takiej sytuacji, by szybko pozbyć się problemu!

parkowanie warszawa

Podaj dalej

Na wielu osiedlach kierowcy bardzo często zmagają się z problemami z parkowaniem. No bo wszędzie przecież znajdzie się mistrz parkowania, który akurat tak ustawi swój samochód, że będziesz miał gigantyczne problemy, aby wyjechać swoim autem z miejsca parkingowego. Co zrobić, gdy ktoś zablokuje wyjazd z parkingu?

Mistrz parkowania Cię zablokował? Zobacz co zrobić!

Nieudolne parkowanie

Za takie wykroczenie grozi danemu kierowcy 100 złotych mandatu i jeden punkt karny. Sporo jednak zależy w takiej sytuacji od miejsca, w jakim dany pojazd się znajduje. Jeśli wyjazd prawidłowo zaparkowanego samochodu będzie zablokowany na drodze publicznej to blokujący może otrzymać nawet 300 złotych kary. Oprócz tego mistrz parkowania narażony jest na odholowanie pojazdu na lawecie.

Jak widać warto zatem dobrze parkować, ponieważ, gdy przez nieuwagę lub brak umiejętności zastawimy komuś wyjazd z parkingu możemy narazić się na spore kłopoty. A przecież nikt z nas nie chciałby pozbyć się lekką ręką sporej liczby pieniędzy. Nie wspominając już o kosztach za odholowanie.

Jak wspominacie swoje doświadczenia?

parkowanie-wypadek-mazda

A wy jak wspominacie swoje doświadczenia z parkingów? Czy ktoś z was spotkał się już z jakimś mistrzem parkowania, który tym samym zablokował wam wyjazd rano do pracy? Dajcie znać w komentarzach!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News