Lepiej nie wymieniaj zbyt często oleju w swoim samochodzie! Ekspert wyjaśnia czym to grozi!

Lepiej nie wymieniaj zbyt często oleju w swoim samochodzie! Ekspert wyjaśnia czym to grozi!

wymiana oleju podatek

Podaj dalej

Wymiana oleju silnikowego w samochodzie jest niezwykle istotna. Przynajmniej tak nam się wydawało do dnia dzisiejszego. Okazuje się jednak, że niektórzy są innego zdania. Mowa tutaj bowiem o pewnym „ekspercie” samochodowym czyli Januszu Korwin-Mikke. Polityk jest przeciwny regularnej wymianie oleju w samochodzie. O co mu chodzi i co to w ogóle ma znaczyć?

Nie wymieniaj zbyt często oleju silnikowego w swoim samochodzie! Oto porada nowego eksperta ds. samochodów!

niski poziom oleju

Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swojego upodobania do samochodów. Polityk co ciekawe jest jednak zdania, że wymiana oleju w samochodach jest zbędna. Jego zdaniem tego typu usługi są oferowane przez „naciągaczy”. Dosyć ciekawa i trzeba przyznać oryginalna opinia. Korwin-Mikke swoimi przemyśleniami podzielił się za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

„Jeśli trzech mechaników mówi, że oleju zmienić nie trzeba, a pięćdziesięciu (pobierających za wlanie go 100 zł…) twierdzi, że koniecznie muszę to zrobić – to tylko kompletny szur wierzy tym drugim „bo ich jest więcej”. Jasne? Aha: a w nauce większość bardzo rzadko ma rację…” – napisał polityk Janusz Korwin-Mikke na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.

Korwin-Mikke próbował być oryginalny, ale wyszło jakoś inaczej. Żałosne to było – szkoda gadać

korwin wypadek

Janusz Korwin-Mikke zatem odradza wam wszystkim wymiany oleju. Warto jednak pamiętać, że to co napisał polityk jest jedną, wielką bzdurą. Oczywiście nie słuchajcie go. Pamiętajcie, że wymiana oleju jest bardzo istotna. Olej chroni bowiem współpracujące ze sobą elementy oraz zbiera wszelkie zanieczyszczenia. Pamiętajcie o jego regularnej wymianie oraz regularnej kontroli jego poziomu. Porady Korwina-Mikke prezentujemy wam bardziej w ramach ciekawostki. Z realnym światem i życiem nie mają one bowiem zbyt wiele wspólnego. Mamy wśród was osoby, które popierają Korwina? Jeśli tak, to dajcie znać co sądzicie o jego najnowszym osądzie. Zgadzacie się z nim, czy tak jak my potraficie na to realnie spojrzeć? Czekamy na informacje!

Przeczytaj również