Kobieta miała 5 promili we krwi! W tym stanie uszkodziła swoim autem dwa inne pojazdy!

Kobieta miała 5 promili we krwi! W tym stanie uszkodziła swoim autem dwa inne pojazdy!

Kobieta miała 5 promili we krwi! W tym stanie uszkodziła swoim autem dwa inne pojazdy!

Podaj dalej

Do niecodziennej sytuacji doszło na Słowacji, gdzie 35-letnia kobieta zdecydowała się wyjechać na drogę swoją Skodą Fabią mając we krwi aż 5 promili alkoholu! Chyba nikt się nie zdziwi, że podczas „tej wycieczki” kobieta zdemolowała dwa samochody i powodowała olbrzymie zagrożenie w ruchu drogowym.

Kobieta miała 5 promili alkoholu we krwi i jechała samochodem po drodze!

alkomat samochód bokada zapłonu immobiliser alkoholowy
fot. pixabay

Cała sytuacja miała miejsce w słowackiej miejscowości Kostolna pri Dunaji w stronę Hruba Borsa. 35-latka podczas swojej jazdy totalnie ignorowała wszelkie znaki drogowe i w wyniku zbyt szybkiej jazdy uderzyła w dwa samochody – Peugeota Experta oraz Toyotę Yaris. Policjanci na miejscu zbadali 35-letnią kobietę alkomatem na zawartość alkoholu.

Podczas pierwszego badania wynik wskazał 2,40 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Daje to wynik oscylujący około 5 promili po przeliczeniu tego rezultatu na odpowiednią skalę. Funkcjonariusze policji byli w szoku, jednak kolejne badania potwierdziły ten wynik, który jednoznacznie pokazał, iż kobieta była totalnie pijana w chwili zdarzenia.

To nie mogło się inaczej skończyć. Miejmy nadzieję, że 35-latka wyciągnie mityczne wnioski

Łączna kwota szkód wyrządzonych przez kobietę została oszacowana na około 12 tysięcy euro. Dobrze, że na skutek nierozważnej jazdy 35-letniej kobiety żadna osoba nie ucierpiała, a ranne zostały tylko i wyłącznie samochody. Teraz kobieta straciła oczywiście swoje prawo jazdy i za swoje czyny odpowie przed słowackim sądem. Trzeba jednak przyznać, że taki wynik to naprawdę już ogromna przesada…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News