Google Maps z kolejną, innowacyjną funkcją! To prawdziwy hicior, niedługo dostępny w Polsce!

Google Maps z kolejną, innowacyjną funkcją! To prawdziwy hicior, niedługo dostępny w Polsce!

google maps telefon

Podaj dalej

Jedną z większych zalet Google Maps, jest fakt, iż ta nawigacja działa bardzo podobnie na różnych urządzeniach. Mowa tutaj zarówno o Androidzie, jak i iOSie, gdzie mamy do dyspozycji niemal te same funkcje. Zapewnia to płynną i bezproblemową nawigację na różnych urządzeniach.

Google Maps nie zwalnia tempa i nadal się mocno rozwijaTelefon z Androidem to nie tylko Google Maps, ale też kluczyk do samochodu

Niektóre funkcje nie są niestety dostępne jednak we wszystkich krajach. A Google Maps właśnie wprowadziło kolejną funkcję. Mowa tutaj o wsparciu dla usługi taksówek bez kierowcy Waymo One.

Google od lat pracuje nad samochodami bez kierowcy. Flota autonomicznych samochodów głównie testowana jest w Phoenix w Arizonie. Usługa będzie teraz zintegrowana z Google Maps, jednak jak na razie jedynie w tej lokalizacji.

To bardzo przydatna funkcja

google maps logo

Funkcja ta wydaje się być bardzo przydatna, ponieważ Google Maps integruje obsługę aplikacji do wspólnego przejazdu, tak jak Uber, Lyft czy Lime. Pojawienie się Waymo w nawigacji to ważny kamień milowy dla aplikacji nawigacyjnej. Jak dobrze wiemy Waymo jest to pierwsza w pełni autonomiczna opcja zamówienia samochodu dodana do Map. Zostanie jak na razie udostępniona użytkownikom Androida z tamtejszego regionu.

Kiedy funkcja trafi do Polski? Jak na razie musimy poczekać. Google rozwija dopiero swój projekt, jednak z pewnością, gdy dotrze z nim do naszego kraju, to i nawigacja będzie zintegrowana z tą funkcją.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News