Fatalny wypadek w Zielonej Górze. Zginęli, gdy jechali na pogrzeb...

Fatalny wypadek w Zielonej Górze. Zginęli, gdy jechali na pogrzeb...

policja radiowoz

Podaj dalej

We wtorek miał miejsce tragiczny wypadek w Zielonej Górze. Według informacji przedstawionych przez tamtejszą policję Nissan Qashqai zderzył się z Oplem Astrą na trasie S3 na wysokości Zielonej Góry. Dwie osoby zginęły na miejscu, z kolei jedna z osób poszkodowanych została przetransportowana do szpitala.

Śmiertelny wypadek na wysokości Zielonej Góry. Dwoje starszych osób jechało na pogrzeb…

Niemiecka policja
Fot. pixabay.com

Na miejscu zmarli pasażerowie Opla, którzy jechali na pogrzeb. Wypadek miał miejsce 26 października we wtorek około godziny 20:00. Na miejsce zdarzenia od razu po wypadku został wezwany zespół ratownictwa medycznego oraz straż pożarna i policja. To niestety na wiele nie pomogło. Dwie osoby na wskutek obrażeń zmarły niestety na miejscu.

– W wypadku śmierć poniosły dwie osoby, jedna została poważnie ranna. Trzeci pasażer opla został przetransportowany do szpitala z uwagi na poważne obrażenia. Jak przekazała policja – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze podczas rozmowy z Polską Agencją Prasową. Stan trzeciego pasażera jest bardzo ciężki.

Mężczyzna, który spowodował wypadek był trzeźwy w chwili zdarzenia. Aktualnie trwa wyjaśnianie okoliczności tego wypadku

tarfyikator mandatow policja

Według informacji przedstawionych przez funkcjonariuszy policji, ofiarami w tym feralnym wypadku były osoby w starszym wieku. Za kierownicą Nissana siedział 27-latek, który nie odniósł poważnych obrażeń. Z rutynowych badań wynika, że był on trzeźwy. Aktualnie śledztwo nadzoruje prokuratura – czekamy na wyjaśnienie okoliczności tego wypadku

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News