Fatalny finał brawurowego wyprzedzania. Młody kierowca nieoczekiwanie wjechał w ciągnik rolniczy

Fatalny finał brawurowego wyprzedzania. Młody kierowca nieoczekiwanie wjechał w ciągnik rolniczy

policja tych kierowców należy usunąć z dróg

Podaj dalej

Policjanci z Działdowa mają teraz pełne ręce roboty. Wszystko przez to, że muszą badać szczegółowe okoliczności zdarzenia, które miało miejsce w województwie warmińsko-mazurskim. Jeden z samochodów osobowych zderzył się bowiem tam z ciągnikiem rolniczym, co miało fatalne konsekwencje.

Groźne zderzenie w gminie Działdowo. Zderzył się samochód ciężarowy z ciągnikiem rolniczym – skończyło się to fatalnie

Niemiecka policja
Fot. pixabay.com

Wyżej opisane zdarzenie miało miejsce w czwartek 28 października po godzinie 15. Właśnie wtedy na drodze DW 542 w gminie Działdowo doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym. Do zdarzenia miało dojść podczas manewru wyprzedzania. 26-letni kierowca, który na co dzień mieszka w powiecie ostrołęckim na długo zapamięta ten dzień.

26-latek podczas wykonywania manewru wyprzedzania ciągnika rolniczego nie zachował odpowiedniego odstępu. Z tego powodu prawą stroną swojego auta uderzył w maszynę rolniczą, co doprowadziło do poważnego wypadku. Na skutek uderzenia ciągnik rolniczy wjechał do rowu i uderzył w jedno z drzew znajdujących się w pobliżu.

Kierowca ciągnika z powodu wypadku trafił do szpitala. Funkcjonariusze ustalają teraz szczegóły tego wypadku

tarfyikator mandatow policja

Dostawczak obrócił się o 180 stopni do kierunku jazdy i przewrócił się na lewy bok. W wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca ciągnika, który został przewieziony do szpitala w celu przeprowadzenia kompleksowych badań. Policjanci aktualnie zajmują się ustaleniem większej ilości szczegółów tego przerażającego wypadku.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News