Czym na co dzień jeździ Paweł Kukiz? Zdziwilibyście się jaki samochód ma pupil Kaczyńskiego!

Czym na co dzień jeździ Paweł Kukiz? Zdziwilibyście się jaki samochód ma pupil Kaczyńskiego!

KUKIZ

Podaj dalej

Paweł Kukiz to bez wątpienia gorące nazwisko ostatnich dni w Polsce. Lider ugrupowania Kukiz’15 narobił sobie sporo wrogów z powodu poparcia ustawy „lex TVN”. Kukiz, który w przeszłości był liderem zespołu Piersi, od kilkunastu lat próbuje swoich sił w polskiej polityce. Dołączył do niej jako działacz antysystemowy, choć ostatnio w pamięci wielu Polaków zapisał się jako „pupil Jarosława Kaczyńskiego”. Czym na co dzień jeździ Paweł Kukiz?

Czym na co dzień jeździ Paweł Kukiz? Zdziwilibyście się – ma całkiem niezłą furę!

Kukiz od kilku dni mierzy się ze sporą falą hejtu, jaka na niego spadła po głosowaniu w sprawie ustawy „lex TVN”. Super Express w ostatnim czasie z tego powodu postanowił prześwietlić oświadczenie majątkowe Kukiza, dzięki czemu dowiedzieliśmy się jakim samochodem jeździ polski antysystemowiec. Kukiz kilka lat temu sam mówił, że gdy „zostanie politykiem, to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szma***”. Teraz internauci oczywiście przypominają Pawłowi Kukizowi powyższe słowa, nie szczędząc przy tym szyderki. I słusznie.

Paweł Kukiz prywatnie jest posiadaczem prestiżowego modelu Audi Q7 z 2009 roku. Jest to SUV, który pod maską ma 12-cylindrowy silnik, stąd też lider zespołu Piersi z pewnością nie ma się czego wstydzić. Silnik jaki mieści się pod maską samochodu Kukiza to najprawdopodobniej 3-litrowy diesel o mocy aż 240 KM. Trzeba zatem przyznać, że polityk mówiąc kolokwialnie „ma czym depnąć”. Jeśli chodzi o ten model pojazdu, to bardzo popularna była też odmiana V12 o pojemności 6 litrów z mocą aż 500 KM.

Ciekawe czy lepszy z niego kierowca niż polityk. Ostatnio sporo sobie nagrabił u wielu Polaków

Egzemplarze wyżej wspomnianego pojazdu aktualnie są warte od 30 do 120 tysięcy złotych. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego modelu i egzemplarza. Trzeba zatem przyznać, że Paweł Kukiz ma całkiem niezły samochód. Ciekawe jednak, czy poseł jest na drogach tak samo przepisowy, jak podczas ustaw przeprowadzanych w Sejmie. Trzeba jednak przyznać, że w internecie nie można wyczytać zbyt wielu informacji na temat ewentualnych mandatów, jakie Kukiz miał dostawać w przeszłości. Można zatem założyć, że kierowca z niego zdecydowanie lepszy niż polityk. A szkoda, bo muzykę jego autorstwa wspominamy całkiem nieźle.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News