Scoutline czyli nowe szaty Fabii

Scoutline czyli nowe szaty Fabii

Scoutline czyli nowe szaty Fabii

Podaj dalej

Nowa Skoda Scoutline to propozycja dla tych, którzy w swoich autach preferują bardziej offroadową stylizację.

Fabia Combi ScoutLine idealnie wpisuje się w coraz popularniejszą niszę zwykłych samochodów poddanych terenowej kuracji stylistycznej. Zgodnie z panującą modą, mała Skoda otrzymała zderzaki z elementami imitującymi aluminium oraz czarne nakładki na nadkola i progi.

Samochód standardowo porusza się na 16-calowych kołach. Niestety w Scoutline nie znajdziemy prześwitu większego od tego w klasycznej Fabii, co sprawia, że ta wersja nie pozwala na jakiekolwiek off-roadowe wypady.

Oferta silnikowa Fabii Scoutline zawierać będzie cztery trzycylindrowe jednostki o pojemności 1.0 l. Wolnossące silniki MPI z wtryskiem pośrednim oferowane będą w dwóch wariantach mocy: 60 KM i 75 KM. Jednostki TSI, wyposażone w turbosprężarkę oraz bezpośredni wtrysk paliwa, charakteryzować się będą odpowiednio mocą 95 KM i 115 KM. Moc przenoszona będzie na przednie koła za pośrednictwem 5 lub 6-biegowej skrzyni manualnej, lub 7-biegowej przekładni DSG.

Skoda Fabia Scoutline będzie dostępna w pełnej gamie kolorystycznej Fabii. Na liście opcji znajdziemy m.in: oświetlenie zewnętrzne w technologii LED oraz pakiet systemów wspomagania kierowcy (m.in. utrzymywania pasa ruchu, wykrywania pojazdów znajdujących się w martwym polu czy nadjeżdżających z boków przy cofaniu).

Odświeżony bestseller Skody po terenowym liftingu można już zamawiać w polskich salonach.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News