Samochód ze smartfona?

Samochód ze smartfona?

9 interakcji

Podaj dalej

Audi zostało pierwszą marką w branży, oferującą dealerom samochodowym cyfrowe rozwiązania działające w tak dużej skali. Dzięki niemu możliwy jest zakup pojazdu, jego rejestracja a nawet dostarczenie pod sam dom, bez konieczności wychodzenia z mieszkania.

Nowa platforma ma na celu ułatwienie nabycia używanego samochodu z oferty Audi i dostarczenie go do klienta na terenie całych Niemiec. Co więcej, transakcja może zostać sfinalizowana na ekranie dowolnego urządzenia mobilnego, a formalności również zostaną załatwione za pomocą kilku kliknięć ekranu. Oferowana usługa jest dostępna całodobowo.

Na początku 2018 roku, flota współpracujących z marką Audi dealerów ma wynosić już blisko 300 punktów, które będą obsługiwały nowy kanał sprzedaży – Jest dla nas priorytetem, by wdrożyć cyfrowe rozwiązanie obejmujące wszystkie etapy procesu sprzedaży, z którego mogą korzystać zarówno dealerzy, jak i ostateczni nabywcy. Dla partnerów Audi, sprzedaż internetowa jest kluczowym dodatkiem do oferty pokazywanej w tradycyjnych punktach sprzedaży – komentuje Martin Wallenborn, szef projektu digitalizacji sprzedaży na terenie Niemiec.

Dostęp do innowacyjnego projektu można uzyskać z poziomu domen internetowych współpracujących dealerów oraz bezpośrednio z adresu www.audi-gwplus.de – Z użyciem tej platformy, klienci mogą prosto i przystępnie, w trybie bezpiecznego połączenia, przejść przez wszystkie etapy związane z zakupem samochodu, łącznie z płatnościami – kończy Wallenborn. Zaangażowany w transakcję dealer dokona również za nas wszystkich formalności rejestracyjnych, z odbiorem i montażem tablic włącznie.

Pod koniec założonego okresu finansowania klient może zdecydować, czy zwraca samochód na warunkach stałej wartości rezydualnej, czy przedłuża umowę. Każdemu zainteresowanemu przysługuje również pięcioletni okres gwarancyjny.

Tagi: Audi

Dołącz do dyskusji

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News