Konkurs Kia Platinum Cup: Wygraj wyścigowy weekend na Torze Poznań

Jeśli sporty motorowe to coś, co śledzisz z zapartym tchem, a w Twojej krwi płynie chociaż minimalna ilość benzyny, to teraz masz szansę, by jeszcze lepiej poznać wyścigowy świat KIA PLATINUM CUP. Wystarczy tylko odpowiedzieć na jedno pytanie, by powalczyć o zaproszenie na rundę mistrzostw Polski, którą zaplanowano w dniach 16-17 czerwca w Poznaniu. Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym przez Grupę Interia.pl, partnera Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski Kia Picanto.

Konkurs Kia Platinum Cup: Wygraj wyścigowy weekend na Torze Poznań
Podaj dalej

O  tym, jak pasjonujące są wyścigi KIA PLATINUM CUP, będziecie mogli przekonać się sami już w połowie czerwca, kiedy to na torze w Poznaniu rozegrana zostanie trzecia runda pucharowych zmagań. Rywalizacja w Poznaniu jest jedyną szansą, by w Polsce dopingować walczących kierowców, którzy za żadne skarby nie odpuszczają nawet milimetra toru, co zbliża ich do jak najlepszych rezultatów. Na pierwszy rzut oka małe i niepozorne Picanto, tak naprawdę są wyścigówkami z krwi i kości, co gwarantuje niesamowite emocje, o czym świadczy fakt, że podczas pierwszych dwóch rund sezonu, które zorganizowano na torach, które goszczą również stawkę Formuły 1, kibice mieli możliwość zobaczenia większej ilości manewrów wyprzedzania niż ma to miejsce w „królowej sportów motorowych”. Dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Interię może tym razem to właśnie Ty, zasiądziesz na prawym fotelu wyścigowego Picanto i przekonasz się o jego potencjale.

By poznać świat KIA PLATINUM CUP wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez Grupę Interia.pl. Zadaniem uczestników konkursu, którzy muszą być pełnoletni, jest udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś pojechać na KIA PLATINUM CUP w Poznaniu?”.

Odpowiedzi należy nadsyłać na adres: motokonkursy@firma.interia.pl

Szczegóły tegorocznego konkursu oraz regulamin znajduje się tutaj.

Kreatywność autorów oraz ich wena twórcza z pewnością zostaną docenione. Nina Kowalska, która zwyciężyła rok temu i do Poznania zaprosiła swojego ówczesnego narzeczonego, urzekła jury odpowiedzią na pytanie konkursowe napisaną… wierszem.

Nagrodą główną dla zwycięzcy są: voucher z wejściówką na Tor Poznań w czasie trwania rundy KIA PLATINUM CUP w dniach 16-17 czerwca dla dwóch osób z pełnym hospitality, użyczenie samochodu Kia z pełnym bakiem paliwa na dojazd do Poznania, nocleg w hotelu w Poznaniu w dniach  16-17 czerwca oraz dwa zestawy ubrań serii KIA PLATINUM CUP.  Poza nagrodą główną Kia Motors Polska ufundowała też dwie nagrody drugiego stopnia, na które składać się będą zestawy ubrań KIA PLATINUM CUP. Nagrody drugiego stopnia zostaną przyznane osobom, które zajmą drugie i trzecie miejsce w konkursie.

Mistrzostwa Polski Kia Picanto, które od tego roku są organizowane wspólnie z firmą ORLEN OIL, od ponad dekady przyciągają na start niezwykle utalentowanych i młodych kierowców obu płci. Wystarczy wspomnieć, że swoje pierwsze wyścigowe kroki stawiał tutaj m.in. Piotr Parys, który w zeszłym sezonie walczył w Porsche Supercup, serii towarzyszącej zmaganiom królowej sportów motorowych: Formule 1. Możliwość rywalizacji na torach, gdzie ścigają się również zawodnicy WTCR czy NASCAR pozwala podejrzeć swoich idoli oraz pracę najlepszych na świecie zespołów. Poza ogromnym doświadczeniem, które jest do zdobycia, ważnym punktem KIA PLATINUM CUP są również nagrody finansowe, których pula w tym roku wynosi 125 tysięcy złotych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie. Życzymy weny twórczej, a zwycięzcom już dzisiaj mówimy: do zobaczenia w Poznaniu!

Partnerem strategicznym Kia Motors Polska przy organizacji Mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP jest firma ORLEN OIL. Projekt wspomagają także Bank BGŻ BNP Paribas oraz Ergo Hestia.

Wszystkie informacje dotyczące mistrzostw Polski KIA PLATINUM CUP można znaleźć na
facebookowym profilu oraz na stronie internetowej www.kiaplatinumcup.pl. Ciekawe ujęcia zakulisowe oraz z wydarzeń wokół mistrzostw publikujemy na Instagramie. Wszelkie materiały video znajdują się na kanale YouTube.

Przeczytaj również