Wicentowicz odbiera nagrodę za poprzedni sezon. Będzie ciekawa kolekcja?

Już po zwycięstwie w pierwszej rundzie nowego sezonu Dacia Duster Elf Cup, Krzysztof Wicentowicz i Bartłomiej Boba odebrali nagrodę za tytuł mistrzowski w ubiegłym sezonie. Co do nich trafiło?

Wicentowicz odbiera nagrodę za poprzedni sezon. Będzie ciekawa kolekcja?
Podaj dalej

Zwycięzcy Dacia Duster Elf Cup w sezonie 2017 otrzymali całkowicie nową Dacię Duster 4×4. – Do tej pory raz trafiłem trójkę w totka, ale to był bardziej przypadek, niż sezon ostrej walki w Dacia Duster Cup! – napisał na swoim facebook’owym profilu Wicentowicz.

O wrażenia z jazdy tym samochodem postanowiliśmy zapytać samego zainteresowanego. – Z uwagi na fakt, że moim partnerem jest firma Auto Spektrum Dealer Renault i Dacii, miałem już okazję wcześniej dobrze poznać nowego Dustera. – podkreślił triumfator sezonu 2017. – Auto jest niepozorne, ale bardzo dobre. Miałem okazje przetestować je w DriveLandzie na torze terenowym, asfaltowym i czterech płytach poślizgowych. Zdumiewające jest, jak dobrze działają systemy bezpieczeństwa czynnego, jak system kontroli trakcji czy stabilizacji toru jazdy. Film z tych testów znajduje się na moim facebooku, wiec każdy może zobaczyć jak auto zachowuje się w ekstremalnych warunkach. – mówił Wicentowicz.

Przypomnijmy, duet Krzysztof Wicentowicz i Bartłomiej Boba startuje również w tym sezonie pucharu Dacii Duster i to on zwyciężył w pierwszej imprezie sezonu. Dodajmy też, że i tym razem nagrodą główną dla zwycięzcy Dacia Duster Cup będzie nowa, cywilna Dacia Duster 4×4, a na zwycięzców poszczególnych rund czekają nagrody finansowe: za 1. miejsce 3000 zł, 2. miejsce 2000 zł, 3. miejsce 1000zł. Jest zatem o co walczyć!

 

Przeczytaj również