RSMP: Marcin Słobodzian odejdzie z Subaru Poland Rally Team?

RSMP: Marcin Słobodzian odejdzie z Subaru Poland Rally Team?

28 interakcji
RSMP: Marcin Słobodzian odejdzie z Subaru Poland Rally Team?

Podaj dalej

Po tym jak WRC Motorsport&Beyond podniosło temat potencjalnego dołączenia 17-letniego Jakuba Greguły do Subaru Poland Rally Team, podniosły się pytania o przyszłość Marcina Słobodziana w krakowskiej ekipie.

26-letni mistrz Polski w klasie Open N odmówił komentarza w tej sprawie, zanim oficjalnie nie zrobi tego SPRT. – Wolałbym poczekać na oficjalne oświadczenie Subaru – powiedział nam Marcin Słobodzian. – Nie chcę wybijać się przed szereg, dlatego ciężko mi tę sprawę komentować – dodał.

Według naszych nieoficjalnych informacji Marcin Słobodzian szykuje znaczącą zmianę na sezon 2019, ale powinien pozostać w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Krakowianin ma za sobą swój najlepszy rok w karierze, w którym po tytuł w Open N sięgnął wygrywając 5 z 7 rund RSMP w swojej klasie.

Z kolei kolejnym sygnałem sugerującym, że SPRT będzie chciało wprowadzić do rajdów Kubę Gregułę (po wczorajszych komplementach od Wojciecha Chuchały) jest wpis na facebooku Piotra Gradonia, jednej z kluczowej postaci krakowskiego teamu.

Tak młody kierowca jeszcze nigdy wcześniej nie testował z nami rajdowego Subaru.Patrząc na jego jazdę i kolejne…

Julkaissut Piotr Gradoń Perjantaina 21. joulukuuta 2018

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News