Rajd Świdnicki: Hattrick zespołu Skoda Polska Motorsport. Niepokonani

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk wygrali również trzeci odcinek specjalny Rajdu Świdnickiego-Krause, co oznacza, że w nowym sezonie załoga Skoda Polska Motorsport jest niepokonana.

Rajd Świdnicki: Hattrick zespołu Skoda Polska Motorsport. Niepokonani
Podaj dalej

Na zakończenie pierwszego dnia Rajdu Świdnickiego-Krause zawodnicy przejechali po raz drugi przez superoes w centrum Świdnicy. Po analizach z pierwszej próby zdecydowana większość załóg poprawiła swoje czasy, jednak zwycięzcy pozostali ci sami…

fot. Maciej Niechwiadowicz

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk na początku nowego sezonu notują 100% skuteczność. Duet ten wygrał dziś wszystkie oesy. Na OS3 Świdnica Super OS załoga polskiego zespołu Skody pokonała o 4,2 s drugiego Łukasza Byśkiniewicza i o 5,0 s trzeciego Marcina Słobodziana. Tuż za nimi znaleźli się Sylwester Płachytka i Tomasz Kasperczyk.

fot. Marek Bogutyn

W Open 4WD świetną dyspozycję od początku prezentuje Jakub Brzeziński. „Colin” w Fieście Proto wygrał dziś wszystkie oesy w swojej klasie, ale bardzo dobrze wygląda też debiutujący w rajdach Piotr Parys Junior. Młody kierowca na drugim przejeździe superoesu stracił co Brzezińskiego tylko 0,6 s.

fot. Marek Bogutyn

Po pierwszym dniu Rajdu Świdnickiego-Krause prowadzi Marczyk. 11,6 s traci do niego drugi Marcin Słobodzian, zaś trzeci Łukasz Byśkiniewicz jest 15,2 s za kierowcą Skody. Poniżej znajdziecie pierwszą piętnastkę klasyfikacji generalnej.

Przeczytaj również