Rajd Nadwiślański: Wygrał na ziemiach Kuliga, teraz imponująco rozpoczął Nadwiślański

Tomasz Kasperczyk i Damian Syty okazali się najlepszą załogą odcinka testowego przed Rajdem Nadwiślańskim, trzecią rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Rajd Nadwiślański: Wygrał na ziemiach Kuliga, teraz imponująco rozpoczął Nadwiślański
Podaj dalej

Ostatnie tygodnie są dla Tomasza Kasperczyka i Damiana Sytego całkiem interesujące i udane. Załoga Tiger Enegry Rally Team wygrała przecież rozgrywany w ubiegły weekend Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga, a po sukcesach w okolicach Bochni rozpoczynają Rajd Nadwiślański od triumfu na odcinku testowym. Czy to może oznaczać, że w okolicach Puław będą liczyć się oni w walce o zwycięstwo?

Drugie miejsce na próbie w Zarudkach zajęli Jakub „Colin” Brzeziński i Kamil Kozdroń. Reprezentanci zespołu GO+Cars Atlas Ward stracili do duetu w Fordzie Fiesta R5 0,5 s., z kolei na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Skoda Polska Motorsport, Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk, którzy do zwycięzców stracili równo sekundę.

W Open N bezkonkurencyjnymi byli Filip Nivette i Kamil Heller, z kolei w ośce najlepszym czasem popisali się Jacek Jurecki i Michał Trela. Pierwsza próba rajdu, OS1 Puławy 1 rozpocznie się o godzinie 14:05.

Przeczytaj również