Puma sprzedaje skarpetki dla graczy konsolowych za 400zł. Według producenta to "Przyszłość gier"

Puma sprzedaje skarpetki dla graczy konsolowych za 400zł. Według producenta to "Przyszłość gier"

puma-active-gaming-footwear

Podaj dalej

Co kupić pod choinkę graczowi, który ma już wszystko? Puma uważa, że ma odpowiedź na zapotrzebowanie na nadchodzące Święta w postaci skarpet o wartości 400 zł, które – jak twierdzi – są przyszłością gier. 

Marka odzieży sportowej zaprezentowała obuwie Active Gaming Footwear otrzymując mieszane reakcje zarówno od zwykłych graczy, jak i profesjonalnych eSportowców. 

Puma twierdzi, że przeprowadziła „szeroko zakrojone rozmowy z profesjonalnymi graczami”, które najwyraźniej podkreśliły potrzebę posiadania wysokowydajnej skarpety do grania w gry wideo. 

Występują one w różnych rodzajach: SEEK, ATTACK, CRUISE i DEFENCE – choć z samej strony internetowej producenta nie wynika, co oferuje każdy z nich. The Independent poprosił Pumę o dalsze wyjaśnienia. 

Na stronie produktu podano, że skarpetki zostały „stworzone z myślą o graczach konsolowych i zaprojektowane do użytku wewnątrz i na arenie. W opisie czytamy dalej: „Skarpety zapewniają bezproblemowy komfort, wsparcie i przyczepność, dzięki czemu gracze mogą dostosować się do różnych aktywnych trybów i grać jak najlepiej”. 

Gracze zareagowali na skarpetki mieszaniną zachwytu i konsternacji. Niektórzy użytkownicy Twittera szybko zauważyli, że nowe skarpetki Pumy mają podobne cechy jak obuwie rozdawane za darmo w centrach trampolin. 

Spróbowalibyście swoich sił na symulatorze w skarpetkach za 400 zł? 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News