Puma sprzedaje skarpetki dla graczy konsolowych za 400zł. Według producenta to "Przyszłość gier"

Puma sprzedaje skarpetki dla graczy konsolowych za 400zł. Według producenta to "Przyszłość gier"

Podaj dalej

Co kupić pod choinkę graczowi, który ma już wszystko? Puma uważa, że ma odpowiedź na zapotrzebowanie na nadchodzące Święta w postaci skarpet o wartości 400 zł, które – jak twierdzi – są przyszłością gier. 

Marka odzieży sportowej zaprezentowała obuwie Active Gaming Footwear otrzymując mieszane reakcje zarówno od zwykłych graczy, jak i profesjonalnych eSportowców. 

Puma twierdzi, że przeprowadziła „szeroko zakrojone rozmowy z profesjonalnymi graczami”, które najwyraźniej podkreśliły potrzebę posiadania wysokowydajnej skarpety do grania w gry wideo. 

Występują one w różnych rodzajach: SEEK, ATTACK, CRUISE i DEFENCE – choć z samej strony internetowej producenta nie wynika, co oferuje każdy z nich. The Independent poprosił Pumę o dalsze wyjaśnienia. 

Na stronie produktu podano, że skarpetki zostały „stworzone z myślą o graczach konsolowych i zaprojektowane do użytku wewnątrz i na arenie. W opisie czytamy dalej: „Skarpety zapewniają bezproblemowy komfort, wsparcie i przyczepność, dzięki czemu gracze mogą dostosować się do różnych aktywnych trybów i grać jak najlepiej”. 

Gracze zareagowali na skarpetki mieszaniną zachwytu i konsternacji. Niektórzy użytkownicy Twittera szybko zauważyli, że nowe skarpetki Pumy mają podobne cechy jak obuwie rozdawane za darmo w centrach trampolin. 

Spróbowalibyście swoich sił na symulatorze w skarpetkach za 400 zł? 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News