Wyścigowa Cupra Tavascan XE pojawiła się w grze Forza Horizon 5

Wyścigowa Cupra Tavascan XE pojawiła się w grze Forza Horizon 5

Wyścigowa Cupra Tavascan XE pojawiła się w grze Forza Horizon 5

Podaj dalej

Cupra w rewelacyjny sposób ulepsza swoje wirtualne możliwości, dzięki dodaniu swojego najnowszego modelu samochodowego do gry Forza Horizon 5. Gracze mają do swojej dyspozycji Cupra Tavascan XE – i to właśnie z jego pomocą mogą brać udział w przeróżnych wyścigach.

Niecodzienna współpraca

Forza jako oficjalny i niezastąpiony partner zawodów Extreme E stworzyła najbardziej rzeczywistą i wszechstronną grę wyścigową z serii Horizon. Co ciekawe, jednym z pojazdów, który w owej serii się pojawił to Cupra Tavascan XE, która występuje w grze w pełnej wersji kolorystycznej.

,,Współpraca Extreme E i twórców gry Forza Horizon 5 umożliwia naszym fanom zanurzenie się w innowacyjnym, całkowicie elektrycznym świecie marki CUPRA.  Ta współpraca stanowi kolejny krok, w którym świat wirtualny i rzeczywisty łączą się i gdzie wszyscy mogą poczuć zarówno adrenalinę, jak i inne emocje związane z udziałem w zawodach Extreme E” – stwierdza Antonino Labate, Globalny Dyrektor ds. Strategii, Rozwoju Biznesu i Operacji w CUPRA.

Cupra zdobywa całkowicie nowe doświadczenie

W grze Forza Horizon 5 pojawił się nowy elektryczny pojazd terenowy Cupra Tavascan XE, który gracze będą mogli przetestować w pełnej okazałości. Dzięki temu miłośnicy Forza Horizon będą mogli rywalizować w nowych wydarzeniach oraz wyzwaniach z pomocą Tavascan XE.

,,Wirtualny świat to szybko rozwijająca się przestrzeń. Marki mogą w niej organizować wyjątkowe wydarzenia i tworzyć doświadczenia tak, by potem dzielić się nimi z innymi. Wcześniej były one dostępne tylko dla nielicznych. Teraz możemy się nimi dzielić i wykraczać poza to, co przemysł motoryzacyjny kiedykolwiek był w stanie zaoferować” – przyznaje Antonino Labate.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News