Volvo przygotowało atrakcyjną ofertę na swoje trzy najpopularniejsze modele

Volvo przygotowało atrakcyjną ofertę na swoje trzy najpopularniejsze modele

Volvo przygotowało atrakcyjną ofertę na swoje trzy najpopularniejsze modele

Podaj dalej

Firma Volvo Car Poland przygotowała specjalną ofertę dla konsumentów. Warto wspomnieć o tym, że promocja dotyczy trzech najpopularniejszych modeli marki. Konkretne wersje wyposażenia pojazdów XC60 i XC90 do końca tego miesiąca będzie można zakupić bez VAT.

Specjalna promocja od Volvo Poland

Marka Volvo Car Poland stworzyła akcję wspierającą sprzedaż swoich najpopularniejszych pojazdów. Do końca tego miesiąca XC40 T2 Essential dostępny jest w cenie 137 300 zł – oznacza to, że na samym zakupie oszczędzić można 22 400 zł. Samochód ten z pewnością ma bardzo bogaty, seryjny pakiet systemów bezpieczeństwa, z których każdy klient będzie w pełni zadowolony. 

W specjalnej ofercie są też wersje Plus Bright, Plus Dark, a także Ultimate napędzane układem typu mild-hybrid modelu XC60. Jego cenę obniżono o 45 200 zł. Plus Bright posiada m.in. regulowany elektrycznie fotel kierowcy oraz pasażera, a także najwyższy pakiet oświetlenia. Jeśli chodzi o droższe wersje wyposażenia to korzyści będą naturalnie jeszcze większe w wysokości podatku VAT.

Na samej okazji można zaoszczędzić duże pieniądze 

Co ciekawe, oferta XC90 bez VAT obejmuje również wszystkie wersje począwszy od Plus Bright i wyższych. Największym atutem tego wszystkiego jest to, że na samej ofercie zyskać można 65 400 zł. Oczywiście w przypadku droższych wersji korzyść będzie o wiele wyższa.

Ponadto dodatkową zachętą dla konsumentów z pewnością jest przewidywany termin dostawy pojazdów. Mianowicie auta mają trafić do klientów jeszcze w 2022 roku. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News