To już koniec ,,Maja Explorer”. Serial obejrzało ponad 250 tys. oglądających

To już koniec ,,Maja Explorer”. Serial obejrzało ponad 250 tys. oglądających

To już koniec ,,Maja Explorer”. Serial obejrzało ponad 250 tys. oglądających

Podaj dalej

Ford Polska na swoim kanale YouTube wrzuciło ostatni film z serii ,,Maja Explorer”. W szóstym odcinku serialu Maja Włoszczowska udzieliła oglądającym wiele cennych wskazówek na temat bezpieczeństwa jazdy rowerem w mieście. Co więcej, dzieli się także ulubionymi aplikacjami, które pozwolą w odkrywaniu naszego kraju podczas jazdy na rowerze.

Co wydarzyło się w nowym odcinku? 

,,Tym razem do roweru podejdziemy nieco bardziej użytecznie. Po publikacji pierwszych odcinków otrzymałam od widzów wiele wiadomości, w których poruszane były kwestie wykorzystania roweru nie tylko jako świetnego sposobu do odkrywania Polski, ale także jako praktycznego i efektywnego środka transportu w mieście. Dlatego po pierwsze chciałam poruszyć temat odpowiedzialnej jazdy, a po drugie, dać widzom kilka cennych wskazówek na temat aplikacji i urządzeń, które pomogą wcielić się w rolę odkrywców” – powiedziała Maja Włoszczowska.

W najnowszym, a zarazem ostatnim odcinku Maja podróżuje przez miasto rowerem. Główna bohaterka cyklu wykorzystuje moment, aby przypomnieć wszystkim o najważniejszych zasadach bezpiecznego poruszania się rowerem. Ponadto Maja dzieli się z widzami swoimi ulubionymi aplikacjami oraz sposobami na odkrywanie i zapisywanie nowych tras rowerowych. Na sam koniec wspomina również o tym, co najbardziej spodobało jej się w Fordzie Explorerze, którym podróżowała na przestrzeni całej serii. 

Wszystkie odcinki z serii „Maja Explorer” zamieszczone na platformie Youtube cieszą się stale rosnącą popularnością. Do tej pory obejrzało je już ponad 250 tys. widzów, a ta liczba ciągle się zwiększa.

Projekt ,,Maja Explorer” oraz parę słów od samego Forda

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów seria ,,Maja Explorer” został stworzony przez Ford Polska. Główną bohaterką serialu jest Maja Włoszczowska, która za kierownicą niesamowitego hybrydowego Forda Explorera rusza w Polskę. Celem tego wszystkiego jest znalezienie najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Lokacje są zarówno rekreacyjne jak i sportowe. Maja w zgodzie z duchem Explorera, odkrywa najciekawsze zakątki naszego kraju, spotykając się z fascynującymi ludźmi. Dodatkowo opowiada o różnych odmianach kolarstwa, promując przy tym sportowy oraz zdrowy styl życia. 

,,Ford Polska z wielką przyjemnością nawiązał współpracę z Mają Włoszczowską. Cieszymy się, że ta utytułowana polska kolarka górska jest naszym partnerem i razem z nią możemy promować ducha przygody, wpisanego w DNA naszej marki. Zgodnie z przesłaniem Explorera, Maja odkrywa ciekawe zakątki kraju, spotyka się z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy oraz aktywny styl życia” – powiedział Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News