Szybkie i przyjemne umówienie wizyty w serwisie Forda

Szybkie i przyjemne umówienie wizyty w serwisie Forda

Szybkie i przyjemne umówienie wizyty w serwisie Forda

Podaj dalej

Ciągle postępująca digitalizacja umożliwia szybsze, a zarazem efektywniejsze zaspokajanie potrzeb. W obecnych czasach niemalże wszystko można zamówić online w tym także  wizytę w serwisie Forda. Korzystanie z systemu wizyt online jest równie proste, jak zamówienie ulubionego dania przez internet.

Co daje system rezerwacji wizyt online Forda?

System rezerwacji wizyt online Forda sprawia, że wystarczy kilka kliknięć, aby szybko i wygodnie umówić wizytę w wybranym serwisie marki. Dodatkowo po wprowadzeniu numeru VIN system, bazując na wieku oraz przebiegu auta, pokazuje rekomendowany zakres serwisu i cenę usługi. 

Osoby, które posiadają konto Forda między innymi w aplikacji FordPass mogą skrócić czas rezerwowania wizyty do niezbędnego minimum. Co więcej, oferta usługi serwisowej stanie się jeszcze bardziej spersonalizowana ze względu na dostęp do historii pojazdu.

Jak umówić wizytę w serwisie online?

Pierwszym krokiem jest wybranie konkretnego autoryzowanego serwisu Forda. Posiadając konto w aplikacji marki lub serwisie można ustawić preferowany salon, który automatycznie będzie wybierany. Następnie trzeba zdecydować z jakich usług, chce się skorzystać lub umówić wizytę ogólną klikając „Rezerwacja usługi serwisowej”. Kolejnym etapem jest wyznaczenie najdogodniejszej daty oraz godziny wizyty. Ostatni krok to poinformowanie dealera, w jaki sposób może się skontaktować z klientem. 

Online można także w razie konieczności przenieść wizytę na inny dzień lub ją odwołać.

,,Zmiany, które zachodzą w firmie Ford obejmują nie tylko rozwój niezwykle atrakcyjnych wizualnie, innowacyjnych, skomunikowanych i o świetnych osiągach pojazdów elektrycznych, ale także wprowadzanie nowoczesnych technologii do obszaru obsługi klientów naszych serwisów” – powiedział Dariusz Lech, dyrektor ds. serwisu Ford Polska.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News