Opel przedstawia swój stuningowany pojazd wraz z Zespołem XS Carnight

Opel przedstawia swój stuningowany pojazd wraz z Zespołem XS Carnight

Opel przedstawia swój stuningowany pojazd wraz z Zespołem XS Carnight

Podaj dalej

Specjaliści odpowiedzialni za tuning XS wzięli na swój warsztat nowego Opla Astrę plug-in hybrid. Ten pokazowy zelektryfikowany egzemplarz Astry z błyszczącym białym lakierem oraz czarnymi dodatkami dysponuje niezwykłą mocą systemową wynoszącą 180 KM. Cały projekt ma na celu wzmocnienie pozycji Opla w społeczności tuningowej jako zupełnie przystępnej niemieckiej marki.

O jakim pojeździe mowa i jaką role odegrał Zespół XS Carnight? 

Pokazowy zelektryfikowany egzemplarz Opla Astra plug-in hybrid, został wzięty na warsztat przez specjalistów od tuningu z XS. Co ważne, nowa wersja tego pojazdu posiada atrakcyjną moc systemową, wynoszącą 180 KM. W tym pięciodrzwiowym aucie w jego najwyższej wersji wyposażenia Ultimate zastosowano naprawdę wiele nowoczesnych rozwiązań. O jakich rozwiązaniach mowa? Otóż o cyfrowym kokpicie Pure Palen oraz o adaptacyjnych reflektorach pikselowych Intelli-Lux Led, a także sportowych przednich fotelach wyróżnionych przez certyfikat AGR. 

Zespół odpowiedzialny za tuning wyposażył Astrę w dodatkowe zawieszenie pneumatyczne GRINDS, a także czujniki wysokości z niezwykłej kolekcji ,,Carstyle me”. Co ciekawe, zespół XS Carnight zdecydował się na zostawienie fabrycznych amortyzatorów. Na tym pokazowym samochodzie nie zabrakło również naklejek mocno związanych z samym motorsportem. Zostały one umieszczone na bokach oraz na szybie czołowej Astry. Dla zainteresowanych warto powiedzieć, że są one dostępne w ofercie akcesoriów Opel. 

Osoby zainteresowane powinni się pospieszyć

Na sam koniec warto wspomnieć o tym, że w zakresie współpracy XS Carnight z Oplem – Nowa, pokazowa Astra będzie istną gwiazdą podczas XS Carnight ,,20 lat XSCN”. Całe wydarzenie potrwa od 29 do 30 lipca na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Ruszyła już ostatnia tura biletów, więc osoby, które mają zamiar pojawić się na imprezie powinny się pospieszyć. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News