Nowy układ napędowy w Suzuki S-Cross

Nowy układ napędowy w Suzuki S-Cross

Nowy układ napędowy w Suzuki S-Cross

Podaj dalej

Niedawno w salonach Suzuki zadebiutował S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid. Wszystkie rozwiązania techniczne pojazdu zostały przetestowane w modelu Vitara Strong Hybird. Co więcej, model S-Cross to samochód, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów Suzuki.

Suzuki S-Cross to prawdziwa perełka motoryzacji. Pojazd doceniono szczególnie za wygodę oraz niską cenę

W ostatnim czasie w salonach Suzuki pojawił się S-Cross z nowym układem napędowym Strong Hybrid. Pojazd ten jest zdecydowanym przebojem w swoim segmencie, a oprócz tego cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów Suzuki. Pojazd wyróżniono za wygodę, przestrzeń w kabinie, a także funkcjonalność. Nie możemy również zapomnieć o bogatym wyposażeniu, które dostaniemy już w najtańszych wersjach. Strong Hybrid uzupełni firmową ofertę SUV-ów i będzie dostępny wyłącznie ze skrzynią zautomatyzowaną.

Parę słów o Suzuki S-Cross 

Suzuki S-Cross jest oferowany aż w trzech wersjach wyposażenia i ośmiu kolorach nadwozia. Co ciekawe, S-Cross Strong Hybrid jest już bogato wyposażony w bazowej odmianie Premium. Jego najtańsza wersja kosztuje od 120 900 zł. W składzie wyposażenia tego pojazdu znajduje się komplet systemów wspomagających kierowcę i poprawiających bezpieczeństwo oraz 17-calowe felgi aluminiowe.

Warto także wspomnieć o tym, że podstawowy S-Cross posiada automatyczną, dwustrefową klimatyzację i interaktywny system multimedialny oraz czujniki parkowania (z przodu i z tyłu) z kamerą cofania. Do tego wszystkie dochodzi system kluczyka elektronicznego i reflektory full LED. 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News