,,Maja Explorer" na kanale Forda. Maja Włoszczowska rusza do Małopolski

,,Maja Explorer" na kanale Forda. Maja Włoszczowska rusza do Małopolski

,,Maja Explorer” na kanale Forda. Maja Włoszczowska rusza do Małopolski

Podaj dalej

Całkiem niedawno na kanale YouTube Ford Polska pojawił się  trzeci odcinek z serii ,,Maja Explorer”. W tej odsłonie Maja Włoszczowska ponownie wsiada za kierownicę Forda Explorera i rusza do Małopolski. Na miejscu przesiada się na rower typu gravel, aby w końcu odkryć trasy w okolicach dwóch pięknych jezior.

Co czeka na nas w nowym odcinku? 

,,W tym odcinku podchodzimy do roweru nieco spokojniej. Stawiamy na komfortowe, relaksujące i wygodne odkrywanie Małopolski. Tutaj idealnie sprawdzi się tak zwany „gravel”, czyli rower szosowy przystosowany do jazdy również po nieutwardzonych ścieżkach. Spotkamy się również z Jarkiem Dymkiem, który jest jednym z pierwszych i czołowych bikefitterów w Polsce. Zawodowo zajmuje się on doborem indywidualnych ustawień roweru do budowy anatomicznej i aktualnych zdolności motorycznych użytkownika. Jego wskazówki pozwolą Wam jeździć na rowerze dłużej i bezpieczniej dla narządu ruchu. Oczywiście to nie wszystkie atrakcje, które przygotowałam dla Was razem z Ford Polska” – powiedziała Maja Włoszczowska.

Parę słów o ,,Maja Explorer”

Bardzo dobrze przyjęty przez widzów seria ,,Maja Explorer” został stworzony przez Ford Polska. Główną bohaterką serialu jest Maja Włoszczowska, która za kierownicą niesamowitego hybrydowego Forda Explorera rusza w Polskę. Celem tego wszystkiego jest znalezienie najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach. Lokacje są zarówno rekreacyjne jak i sportowe. Maja w zgodzie z duchem Explorera, odkrywa najciekawsze zakątki naszego kraju, spotykając się z fascynującymi ludźmi. Dodatkowo opowiada o różnych odmianach kolarstwa, promując przy tym sportowy oraz zdrowy styl życia. 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News