Lexus zaprasza do nowego salonu w Lubinie. Niezapomniane doznania gwarantowane

Lexus zaprasza do nowego salonu w Lubinie. Niezapomniane doznania gwarantowane

Lexus zaprasza do nowego salonu w Lubinie. Niezapomniane doznania gwarantowane

Podaj dalej

Lexus zaprasza do swojego nowego salonu w Lubinie. Marka gwarantuje niezapomniane przeżycie z pobytu w obiekcie. Salon zachwyca swoim wnętrzem, a także dostosowaniem się do słynnej japońskiej gościnności Omotenashi. Oznacza to, że klienci traktowani są w salonie jak u siebie w domu.

Lexus sprawnie rozwija sieć dealerską w Polsce. Efektem nowy salon wybudowany w Lubinie

Lexus sprawnie rozwija swoją sieć dealerską w naszym kraju, dążąc jednocześnie do osiągnięcia 100-procentowego pokrycia sprzedaży rynku premium. Aby to osiągnąć, marka cały czas zwiększa liczbę swoich obiektów. Do przyszłego roku Lexus Central Europe ma w planach uruchomić 20 placówek. W ramach ciekawostki warto wspomnieć, że nowy salon Lexus Lubin to 14. punkt w sieci dealerskiej marki oraz drugi mieszczący się w województwie dolnośląskim. 

Nie jest żadną tajemnicą, że salon znajdujący w Lubinie powstał zgodnie z założeniami Lexus Retail Concept, łącząc styl z komfortem, a także ergonomią. Designerskie detale nawiązują do stylistyki pojazdów Lexusa. Wnętrze jest eleganckie i w połączeniu z dobrym zapachem oraz muzyką tworzy niezapomnianą atmosferę. 

Wszystko zgodzie z japońską gościnnością

Lexus Lubin funkcjonuje także w zgodzie z zasadami słynnej japońskiej gościnności Omotenashi. Oznacza to, że każdy klient traktowany jest jak gość we własnej posiadłości. Dodatkowo wizyta w salonie japońskiego producenta ma być unikalnym doświadczeniem, a także otwartą furtką do spektakularnego świata Lexusa. 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News