Lexus Warszawa-Puławska jednym z najlepszych salonów 2022 roku

Lexus Warszawa-Puławska jednym z najlepszych salonów 2022 roku

Lexus Warszawa-Puławska jednym z najlepszych salonów 2022 roku

Podaj dalej

Podczas szóstego rozdania nagród Kiwami dla najlepszych salonów Lexusa wyróżniono 10 obiektów, które wykazały się najlepszą obsługa klienta. Na werdykt miało wpływ to jak salony poradziły sobie w czasie pandemii. Jednym z nagrodzonych obiektów jest polski salon Warszawa-Puławska.

Najlepsze salony marki Lexus w 2022 roku

Już szósty raz Lexus przyznał nagrody Kiwami najlepszym europejskim salonom, które wyróżniły się jakością obsługi klienta i realizacja celów biznesowych. Zwyciężyło 10 obiektów wybranych spośród 340 dealerów z 28 rynków. Cechowało je nie tylko działanie zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi, lecz również posiadają pięciogwiazdkową jakość obsługi klienta. Szczególną uwagę zwrócono jednak na wyzwania z ostatnich lat, które spowodowane były pandemią oraz zmianą sposobu komunikowania się. Najważniejszym priorytetem Lexusa jest bowiem zapewnienie klientom wyboru oraz niezapomnianej wygody. Marka nie zapomniała także o tym, aby kontakt z firmą był dla konsumenta czymś naprawdę wyjątkowym – wszystko to jest zgodne z koncepcją Lexus Experience. 

Bardzo ciekawą informacją jest to, że wśród 10 najlepszych dealerów Lexusa w Europie znajduje się jeden polski salon, mianowicie Lexus Warszawa-Puławska. Co ciekawe, warto również wspomnieć o tym, że oprócz tego wyróżniono trzy obiekty, które już wcześniej zdobywały tę nagrodę. Mowa tu o: Lexus Tbilisi (Gruzja), Padova (Włochy), Lexus Sabadell (Hiszpania).

„Marka Lexus stawia sobie za cel, aby wizyta w salonie była wyjątkowym, niezapomnianym przeżyciem, a klient czuł, że jest pod najlepszą możliwą opieką. Konkurs Kiwami potwierdza zaangażowanie Lexusa i wszystkich naszych dilerów w nieustanne doskonalenie obsługi klienta” – powiedział Pascal Ruch, wiceprezydent TME odpowiedzialny za Lexus Europe.

Gala Kiwami Awards odbyła się 3 lipca w Madrycie. W całym wydarzeniu wzięła udział tegoroczna śmietanka oraz ta z dwóch poprzednich lat, która wówczas nie mogła odebrać swoich statuetek. W trakcie tego wyjątkowego weekendu dyrektorzy salonów mogli na własną rękę przetestować dwa najnowsze modele firmy. Chodzi tu o Lexusa RZ oraz o Lexusa RX. Dodatkowo zaprezentowano im Lexusa Electrified Sport Concept, który swoją oficjalną europejską premierę miał tydzień wcześniej w trakcie trwania Goodwood Festival of Speed. 

Tak prezentuje się lista zwycięzców Kiwami Awards 2022:

Francja – Lexus Fréjus

Hiszpania – Lexus Zaragoza

Niemcy – Lexus Osnabrück

Norwegia – Lexus Tromsø

Polska – Lexus Warszawa-Puławska

Region Kaukazu – Lexus Tbilisi

Rosja – Lexus Krasnodar

Ukraina – Lexus Lviv

Wielka Brytania – Lexus Cambridge

Włochy – Lexus Como

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News