Lexus Relax, czyli przełomowy program gwarancyjny dla aut używanych na polskim rynku

Lexus Relax, czyli przełomowy program gwarancyjny dla aut używanych na polskim rynku

Lexus Relax, czyli przełomowy program gwarancyjny dla aut używanych na polskim rynku

Podaj dalej

Lexus Relax nowym przełomem – program gwarancyjny dla samochodów używanych w naszym kraju. Jedynym warunkiem jest wykonanie przeglądu okresowego w ASO Lexusa. Co ciekawe, program obejmuje dosłownie wszystkie pojazdy Lexusa z europejskiej dystrybucji, które nie przekroczyły 10 lat użytkowania i ich przebieg nie przekracza 160 000 km.

Lexus znany ze swojej jakości

Lexus ceniony jest za wysoką jakość produktów i ich niezawodność. To nie tylko zasługa zachowania najwyższych standardów produkcji, lecz także fachowej obsługi w autoryzowanych serwisach. Standardowa gwarancja Lexusa obejmuje wszystkie pojazdy marki na okres 3 lat do 100 000 km, zaś samochody z napędami hybrydowymi posiadają też gwarancję na swoje komponenty na okres 5 lat lub 100 000 km. Ponadto właściciele hybrydowych Lexusów mogą regularnie przedłużać gwarancję na akumulator układu hybrydowego o kolejny rok, aż do 10 lat, to wszystko jest możliwe w przypadku wykonywania corocznych testów baterii napędu hybrydowego w ASO Lexusa. 

Program gwarancyjny Lexus Relax to tylko kolejne utwierdzenie ludzi w tym, że marka przywiązuje dbałość o jak najwyższe standardy i troski o bezpieczeństwo właścicieli samochodów. Z tego innowacyjnego programu mogą skorzystać posiadacze nowych jak i używanych Lexusów, do 10 lat i z przebiegiem do 160 000 km. Dodatkowo gwarancja obejmuje auta, które miały przerwę w serwisowaniu u dilerów marki oraz te, które pierwszą rejestrację zaliczyły za granicą, jednak ich pochodzenie jest z europejskiej dystrybucji Lexusa. 

Jedynym warunkiem na ochronę samochodu dzięki Lexus Relax jest przeprowadzenie przeglądu okresowego, zgodnego z zaleceniami producenta w stacji Lexusa. Kierowca decydujący się na przegląd w autoryzowanej stacji, automatycznie zyskuje ochronę na rok lub 15 000 km – oczywiście wszystko zależne jest od tego, co nastąpi najpierw. 

„Lexus Relax to pierwszy taki program gwarancyjny na polskim rynku. Oferuje on właścicielom samochodów marki Lexus ochronę do 10 lat lub 160 000 km. Gwarancja Lexus Relax cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, a każdego dnia programem obiętych jest coraz więcej aut. Teraz oprócz najwyższej jakości obsługi oraz usług w Autoryzowanych Stacjach Obłsugi Lexus, możemy również zapewnić naszym klientom komfort spokojnej eksploatacji na kolejny rok lub 15 000 km”. – mówi Marcin Zaperty, Manager Aftersales Lexus, Lexus Central Europe.

Lexus Relax już w Polsce

Program Gwarancji Lexus Relax dostępny jest we wszystkich autoryzowanych serwisach Lexusa w Polsce.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News