Ford zdobywa nagrody Great Women in the British Car Industry 2022

Ford zdobywa nagrody Great Women in the British Car Industry 2022

ford ogranicza produkcje

Podaj dalej

Pracowniczki Forda zostały nagrodzone w prestiżowym konkursie, który organizowany jest przez Autocar. Warto wspomnieć o tym, że specjalistki marki zostały uznane jako jedne ze 100 najbardziej wpływowych oraz odnoszących sukcesy kobiet w branży motoryzacyjnej. Łącznie takie wyróżnienie otrzymało 15 profesjonalistek pracujących w Fordzie.

Ogromne osiągnięcie po latach ciężkiej pracy

Sue Slaughter (dyrektor ds. globalnych zakupów oraz zrównoważonego łańcucha dostaw) oraz Josephine Payne (dyrektor ds. eksploatacji pojazdów i zakładu Krajowa) zostały docenione za wielokrotnie zdobywane zwycięstwa we wcześniejszych odsłonach Great Women in the British Car Industry. Co ciekawe to nie jedyne ich osiągnięcie, bowiem zostały one również powołane do Autocar Women Hall of Fame. To zdecydowanie ogromne osiągnięcie, które zostało zdobyte po latach ciężkiej pracy. 

Cztery pracowniczki Forda zwyciężyły w wielu ważnych kategoriach pokonując tym samym setki nominowanych z całego świata. Najważniejsze zdobyte przez specjalistki Forda tytuły to między innymi: „obsługa posprzedażna i serwis”, „PR i komunikacja”, „mobilność i technologie cyfrowe” oraz „działania i operacje”. 

,,To świetny wynik dla Forda – każda nagroda to świadectwo talentu, ciężkiej pracy i wyników osiągniętych przez moje koleżanki” – powiedziała Lisa Brankin, która sama jest laureatką w kategorii wyższej kadry zarządzającej. ,,Myślę, że teraz, gdy kontynuujemy naszą podróż w kierunku elektryfikacji, nie ma bardziej ekscytującego momentu na pracę w przemyśle motoryzacyjnym. Wyróżnienia przyznane w ramach Great Women in the British Car Industry 2022 są wyrazem uznania dla kreatywności i determinacji kobiet zatrudnionych w Fordzie oraz zespołów, którymi kierują”.

Kto odpowiadał za przyznanie tytułu oraz gdzie zostały wręczone nagrody?

Nagrody zostały przyznane przez magazyn Autocar, który we współpracy ze Stowarzyszeniem Branży Motoryzacyjnej kierowali się na podstawie oceny panelu ekspertów motoryzacyjnych. Ceremonia wręczenia nagród miała miejsce w czerwcu w Londynie. Podczas jej trwania Mandy Dean, czyli finalistka w kategorii kadry kierowniczej opowiadała o wszelakich wyzwaniach, z którymi na co dzień zmagają się kobiety w branży motoryzacyjnej. 

Osiągnięcia pracowniczek Forda: 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News