Elektryczne samochody Forda z kolejnym wyróżnieniem w Fleet Derby

Elektryczne samochody Forda z kolejnym wyróżnieniem w Fleet Derby

Elektryczne samochody Forda z kolejnym wyróżnieniem w Fleet Derby

Podaj dalej

W tegorocznej edycji Fleet Derby dwie statuetki w ramach tego konkursu trafiły do Ford Polska. Warto wspomnieć o tym, że marka po raz kolejny została doceniona za swoje innowacyjne i nietuzinkowe podejście do elektromobilności.

Ford nie ma zamiaru się zatrzymywać

Obie nagrody dla Ford Polska zostały przyznane samochodom niskoemisyjnym. Nowym nabywcą statuetki stał się Ford Mustang Mach-E GT, który został okrzyknięty najlepszym osobowym samochodem elektrycznym z gatunku Samochody Niskoemisyjne.  

Najlepszym użytkowym pojazdem hybrydowym typu plug-in okazał się być Ford Transit Custom. Co ciekawe, to już kolejna nagroda zdobyta przez ten model, który w poprzednim roku także zawojował w swojej kategorii. 

,,Obydwa wyróżnienia doskonale pokazują nasz kierunek, jeśli chodzi o działania flotowe. To niezawodne, zelektryfikowane napędy, które spotykają się z zainteresowaniem nie tylko klientów indywidualnych, ale także biznesowych. Pod tym względem zainteresowanie nie tylko E-Transitem, ale także Mustangiem Mach-E przechodzi nasze oczekiwania. Klienci doceniają nie tylko praktyczne walory obu modeli, ale także frajdę z jazdy, jaką zapewnia każdy z nich. Już wkrótce będziemy mogli zaprezentować kolejne w pełni elektryczne modele, w tym E-Transita Customa, którego spalinowa wersja jest europejskim bestsellerem” – powiedział Karol Jelonek, Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej Ford Polska.

Wygrane przez Markę nagrody w ramach Fleet Derby, to tylko kolejne wyróżnienia, które otrzymały samochody zelektryfikowane Forda w całej Polsce. 

Fleet derby, co to i co się zmieni?

Fleet Derby jest zarówno najstarszym jak i najbardziej cenionym plebiscytem w branży flotowej. Tegoroczna edycja była już jedenastą zorganizowaną przez wydawcę magazynu „Fleet”. Co roku w wydarzeniu nagrody otrzymują filmy oraz osoby, które w przeciągu roku wyróżniły się swoimi działaniami na rynku flotowym. Od lat zadaniem plebiscytu jest promowanie i przedstawianie najlepszych rozwiązań dla klientów biznesowych.

Ze względu na transformację rynku samochodowego, do Fleet Derby wejdą nowe kategorie związane z elektromobilnością. W tym roku rozdano w sumie nagrody w  8 głównych kategoriach i 40 podkategoriach.

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News