Dacia została oficjalnym partnerem UTMB

Dacia została oficjalnym partnerem UTMB

Dacia została oficjalnym partnerem UTMB

Podaj dalej

Dacia schodzi z wyznaczonych ścieżek w świecie samochodów i zostaje oficjalnym partnerem technicznym UTMB. Marka będzie również partnerem motoryzacyjnym imprez trialowych UTMB World Series.

Dacia jako partner techniczny. Czym jest UTMB World Series? 

_dacia_bigster_concept_tył

Dacia ogłasza, że została oficjalnym partnerem technicznym oraz wyłącznym partnerem motoryzacyjnym wydarzeń trialowych UTMB World Series. 

UTMB World Series jest międzynarodowym organizatorem ultramaratonów terenowych, które oferują niesamowite przeżycia biegaczom z całego świata. Osoby biorące udział w takich imprezach poddają się dużym wyzwaniom przy okazji podziwiając piękne miejsca na świecie. 

Ultramaratony terenowa są istnym połączeniem miłości do natury i wolności. UTMB World Series składa się z dwudziestu pięciu wydarzeń odbywających się aż na czterech kontynentach. 

Dacia wybija się na tle innych firm. Współpraca z UTMB pozwala wytyczać nowe szlaki

2022-dacia-duster-facelift-2-2

Nie jest żadną tajemnicą, że Dacia od dawna szuka swojej własnej ścieżki w świecie samochodów. Co za tym idzie, znany producent ciągle się rozwija w dziedzinie aktywności na świeżym powietrzu. Marka współpracując z UTMB World Series pokazuje zupełnie nowy sposób jak z przyjemnością obcować z naturą poprzez bieganie po szlakach. 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News