Citroën Polska został partnerem 79. Edycji Tour De Pologne. Cała gama pojazdów na wyciągnięcie ręki organizatorów

Tegoroczna 79. edycja słynnego Tour de Pologne zaczęła się 30 sierpnia w Kielcach, a następnie zakończy się 5 sierpnia w Krakowie. Podczas całej imprezy zawodnicy odwiedzą m.in. Chełm, Przemyśl, Sanok, Zamość, Rzeszów, Nowy Targ oraz Lublin. Cała trasa podzielona została na 7 etapów o łącznej długości ponad 1200 km. Co ciekawe, najdłuższy z jego odcinków – z Kraśnika do Przemyśla liczy aż 237 km.

Citroën Polska został partnerem 79. Edycji Tour De Pologne. Cała gama pojazdów na wyciągnięcie ręki organizatorów
Podaj dalej

Citroën partnerem prestiżowej imprezy

Po raz kolejny partnerem całego wyścigu został Citroën Polska. Wypada także powiedzieć, że organizatorzy wydarzenia dostaną do swojej dyspozycji całą gamę pojazdów marki Citroën. Zdecydowanie pojazdem honorowym tegorocznej edycji wyścigu jest SUV Citroën C5 Aircross.

Sam C5 Aircross od swojego wejścia na rynek w 2018 roku przekroczył już 260 000 sztuk. Przede wszystkim wyróżniał się w pewnym konkurencyjnym segmencie kompaktowych SUV-ów. Mowa tu o dużej przestrzeni oraz modułowości wnętrza – nie możemy również zapomnieć o niezrównanym komforcie. Do dzisiaj C5 Aircross nadal pozostaje istnym rynkowym wzorcem pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa i komfortu wnętrza. Te cechy sprawiły, że pojazd znacznie wyróżnia się na tle konkurencji. 

Zupełnie nowa, odmienna stylistyka 

Na sam koniec warto podkreślić to, że nowy C5 Aircross przede wszystkim zwraca uwagę na odmienną stylistykę. Można śmiało powiedzieć, że jest bardziej dojrzały i zdecydowanie spełni oczekiwania konsumentów, którzy poszukują pojazdów o silnym oraz prestiżowym charakterze. 

 

 

Przeczytaj również