Atrakcyjna promocja od Citroëna

Atrakcyjna promocja od Citroëna

Atrakcyjna promocja od Citroëna

Podaj dalej

Citroën przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów, która nazywa się ,,Wyprawka szkolna dla Twojego samochodu”. Konsumenci, którzy zdecydują się na zakupienie we wrześniu nowego samochodu osobowego lub dostawczego marki, otrzymają pakiet korzyści. Mowa tu między innymi o oponach zimowych, atrakcyjnych ofertach ubezpieczenia oraz rabacie.

Wrześniowe rabaty

W związku z tym, że końcówka września zbliża się wielkimi krokami warto wspomnieć o atrakcyjnej promocji Citroëna. Otóż osoby, które do końca miesiąca zakupią nowy samochód skorzystają z pakietu ,,Wyprawka szkolna dla Twojego samochodu”. Oznacza to, że konsument otrzyma pakiet rabatów oraz dodatków do pojazdu o wartości sięgającej aż 14 000 zł. Oferta obejmuje wszystkie pojazdy marki – zarówno dostawcze jak i te osobowe, z wyłączeniem modeli hybrydowych i elektrycznych. 

Na czym polega promocja? 

Klient kupujący nowe pojazdy od Citroëna oprócz standardowej oferty, dostaną atrakcyjny rabat w wysokości 3 proc. wartości samochodu. Dodatkowo konsument otrzyma również rabat na zakup opon zimowych wynoszący 2000 zł. Rabat ten obowiązuje jedynie dla modeli C3, C3 Aircross oraz Berlingo. Rabat w wysokości 4000 zł dostępny jest dla modeli C4, C5 Aircross, C5 X, Jumpy, Spacetourer oraz Jumper. 

Warto także wspomnieć o tym, że to nie jedyne korzyści w ramach ,,Wyprawki szkolnej dla Twojego samochodu”. Klienci otrzymają upust o wartości 1000 zł na pokrycie miesięcznych kosztów paliwa. Co więcej, przy zakupie on-line oferowany jest pakiet ubezpieczeń za 1 zł. Zakup jest możliwy w atrakcyjnym finansowaniu dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News