"Pies w aucie! Udusi się!" Spokojnie, to Tesla. Nic mu nie grozi

"Pies w aucie! Udusi się!" Spokojnie, to Tesla. Nic mu nie grozi

Podaj dalej

Czy jest coś gorszego niż ludzie zostawiający swoje psy w samochodzie w gorący dzień? Jeśli to Tesla, nie ma żadnego problemu!

Wszyscy powinniśmy wiedzieć, że rozbicie szyby w przypadku wysokich temperatur może nie wystarczyć, by uratować pupila. Dlatego też Tesla, która wciąż chce dodawać szalone update’y do swoich samochodów, postanowiła zadbać o największego przyjaciela człowieka. Poznajcie: Dog Mode.

„Dog Mode” jest dokładnie tym, czego się po nim spodziewacie. Dzięki niemu w kabinie utrzymywać będzie się komfortowa, „pokojowa” temperatura.

Co więcej, na dużym wyświetlaczu pojawi się informacja mówiąca przechodniom, że naszemu psu nic nie grozi. Pojawi się panująca wewnątrz temperatura oraz notka o tym, że właściciel samochodu wkrótce wróci do swoich włochatych przyjaciół. Tak prezentuje się w szczegółach opis Tesli:

Twój pies będzie czuł się komfortowo w samochodzie, a przechodzący ludzie będą wiedzieć, że nie muszą się niczym martwić. Oprócz pracy klimatyzacji wewnątrz, panel dotykowy będzie wyświetlał aktualną temperaturę w kabinie. Aby uruchomić „Dog Mode” dotknij ikony wiatraka gdy zaparkujesz swój samochód. Ustaw pozycję „Utrzymuj temperaturę” na pozycji PIES, dostosuj górne i dolne limity temperatur, a potem udaj się w swoje miejsce wiedząc, że pies czuje się dobrze. Gdy poziom baterii spadnie poniżej 20% na twoim telefonie pojawi się odpowiednie powiadomienie.

Najfajniejsze w tym trybie jest to, że nie musisz kupować nowej Tesli, aby cieszyć się fajnym dodatkiem. Wystarczy zaktualizować swoje oprogramowanie, co jest tak proste jak aktualizacja telefonu czy laptopa.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News