Ojciec z synem ścigali się ze sobą Corvettami. Nagranie z wypadku w tunelu sami umieścili na Instagramie

Ojciec z synem ścigali się ze sobą Corvettami. Nagranie z wypadku w tunelu sami umieścili na Instagramie

Podaj dalej

Jeśli masz zamiar ścigać się ze swoim ojcem, wiodącą postacią w życiu, która powinna być moralnym fundamentem, powinieneś unikać miejsc takich, jak tunel. To dość oczywiste.

Niestety, zamknięte terytorium, otoczone niewinnymi ludźmi i wodą, nie dało do myślenia temu duetowi. Ojciec z synem, ścigając się swoimi Corvettami, spowodowali poważny wypadek w tunelu Lincolna łączącym Manhattan z New Jersey pod rzeką Hudson.

Podpis pod filmem na Instagramie wydaje się wskazywać zły tunel, jednak wraki dwóch samochodów znaleziono w tunelu Lincolna.

Fred Ordine i jego 25-letni syn Chadwick zostali aresztowani za spowodowanie katastrofy. Według New York Daily News, Chadwick był nie tylko wystarczająco głupi, aby nagrywać siebie ścigającego się z ojcem na publicznej drodze, a następnie spowodować wypadek i wrzucić cholerny film na swojego Instagrama.

Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, ale wrócił półtorej godziny później i otrzymał trzy wezwania za opuszczenie miejsca wypadku, brak rejestracji i niebezpieczną jazdę. Kiedy detektywi z Departamentu Policji zapytali go o wideo, usunął je ze swojej strony na Instagramie, choć to wciąż dostępne jest na innych kontach. Po dochodzeniu policjanci zarzucili ojcowi i synowi lekkomyślne zagrożenie zdrowia i życia i nielegalne wyścigi.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News