Ogólnopolski Roadshow. Możliwość przejechania się Jaguarem F-type całkowicie za darmo

Ogólnopolski Roadshow. Możliwość przejechania się Jaguarem F-type całkowicie za darmo

Jaguar-F-Type

Podaj dalej

Jaguar F-Type cieszy się niezwykłym powodzeniem na rynku samochodów sportowych. Ze względu na swój zniewalający design zachwyca wszystkich konsumentów. I żeby tego było mało, wyruszył właśnie w ogólnopolski Roadshow, dzięki któremu każdy zainteresowany będzie mógł przekonać się na własnej skórze o prawdziwych możliwościach sportowego Jaguara.

Jaguar posyła swój flagowy samochód na Roadshow

Całe wydarzenie będzie polegało na tym, że sprzedawcy będą prezentować zniewalającego Jaguara F-Type dla wszystkich zainteresowanych. To niepowtarzalna okazja, aby samemu przetestować bezpłatnie możliwości tego flagowca. Wystarczy tylko wypełnić odpowiedni formularz i wybrać konkretnego dealera, z którym uzgodnimy termin jazdy próbnej. 

Dla każdego znajdzie się coś ciekawego, do dyspozycji będzie aż siedem oryginalnych egzemplarzy Jaguara F-Type. Wśród tych modeli znajdą się też te z pięciolitrowymi silnikami V8 o mocy osiągającej nawet 575 KM. Uczestnikom udostępnione będą również kabriolety i wersje coupe. Najbardziej interesujący będzie Jaguar F-Type R wyposażony w najmocniejszy na tle reszty kandydatów silnik V8 o mocy 575 KM z napędem AWD.  Emocje wzbudza także szybkość, w jakiej ten samochód się rozpędza, dobicie na liczniku 100 km/h zajmuje mu jedynie 3,7 sekundy. Jego sportowy design charakteryzują czerwone zaciski hamulców, pakiet wyposażenia wnętrz R oraz reflektory Pixel LED. Metaliczny lakier w legendarnym kolorze British Racing Green niezaprzeczalnie dopełnia się z całością.

To jeszcze nie koniec…

Oprócz doładowanego kompresorem silnika V8 o mocy 450 KM i 575 KM o szybkim rozpędzie dostępna będzie dwulitrowa turbodoładowana jednostka o mocy sięgającej 300 KM. Jaguara będzie można testować u dealerów w całej Polsce.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News