Niespodzianki na Torze Poznań. Mariusz Miękoś testował z Paolo Rubertim

Ekipy Fastline Racing i GT3 Poland dziś pracowicie testowały przed ostatnią rundą WSMP, która odbędzie się w najbliższy weekend na Torze Poznań. Mariusz Miękoś broniący mistrzostwa Polski 2017 w Hour Race ma już zapewniony tytuł w sezonie 2018, ale mimo to wystartuje w sobotnim wyścigu w Porsche GT3 Cup – tym razem w barwach Porsche Centrum Łódź, z którym Fastline Racing Academy blisko współpracuje w tym sezonie.

Niespodzianki na Torze Poznań. Mariusz Miękoś testował z Paolo Rubertim
Podaj dalej

W dwóch wyścigach sprinterskich Miękoś pojedzie w Lamborghini Super Trofeo walcząc o tytuł mistrza Polski z Jędrzejem Szczęśniakiem, obecnym posiadaczem tytułu 2017.

Dzień obfitował w sporo niespodzianek. Dziś na testach Fastline Racing i GT3 Poland obecni byli znani menedżerowie i kierowcy z F1, 24 Le mans, GT2. Za kierownicą Lamborghini zasiadł na kilka okrążeń znany zawodnik, wicemistrz świata GT2, pięciokrotny uczestnik legendarnego wyścigu 24h LeMans – Paolo Ruberti.

Póżniej też za kierownicą pucharowego Lambo zasiadł znany kierowca rajdowy Maciek Rzeźnik. Jak zawsze w tym sezonie Mariusz Miękoś pracował  na testach z mistrzem Lamborghni Super Trofeo Asia 2017, liderem tej serii w tym roku – Arturem Janoszem. Cały dzień obserwował szef zespołu By Koles Racing Manfredi Ravetto, w którym niedawno startował m in Robert Kubica.

Przeczytaj również