Znamy ostateczny termin końca promocji na stacjach paliw Shell w Polsce. Kierowcom wcale nie zostało dużo czasu

Na 31 maja 2024 r. wyznaczono ostateczny termin zakończenia atrakcyjnej promocji na stacjach Shell w Polsce. Akcja „Shell V-Power napędza korzyści” umożliwia uczestnikom programu lojalnościowego Shell ClubSmart na zyskanie nawet 3 razy więcej punktów niż poza promocją1. Te są niezwykle cenne, bo pozwalają na finansowanie zakupów paliwa, produktów gastronomicznych lub zdobywania voucherów online.

Stacje paliw Shell
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

Jak zyskać 3 razy więcej punktów w programie Shell ClubSmart?

Promocja „Shell V-Power napędza korzyści” pozwala na większe niż zazwyczaj bonusy za tankowanie paliw premium z gamy Shell V-Power. Oznacza to, że tankując benzynę premium Shell V-Power 95 lub olej napędowy premium Shell V-Power Diesel otrzymamy zwiększoną liczbę punktów. Ile ich będzie zależy od zatankowanych litrów oraz dnia tygodnia.

Promocja obowiązuje we wszystkie dni tygodnia, ale najbardziej opłacalnym dniem są niedziele. Wówczas każdy litr paliwa premium przekłada się na 6 punktów, czyli 3 razy więcej niż poza promocją. Od poniedziałku do soboty uczestnicy programu lojalnościowego Shell ClubSmart też zdobywają więcej niż kiedyś, bo 3 punkty za każdy litr Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel.

Shell V-Power napędza korzyści
materiał promocyjny Shell

Paliwem, które nie bierze udziału w promocji jest 100-oktanowa benzyna, czyli Shell V-Power Racing. Zwiększonej liczby punktów nie otrzymamy też za paliwa podstawowe, czyli benzyny Shell FuelSave 95, oleju napędowego Shell FuelSave Diesel, a także autogazu. Z promocji można skorzystać dowolną liczbę razy i jest dostępna również dla osób korzystających ze zniżek na Kartę Dużej Rodziny. Nie ma też żadnego limitu dotyczących litrów podczas jednego tankowania. Należy jedynie pamiętać o terminie 31 maja 2024 r., po którym promocja przestanie obowiązywać w Polsce.

Czy warto tankować paliwa premium?

Stosowanie paliw premium w Polsce zyskuje coraz więcej zwolenników. Przyczynia się do tego zwłaszcza gama Shell V-Power, których efekty często da się odczuć już po pierwszym zatankowaniu. Stale udoskonalany skład paliw Shell V-Power wpływa m.in. na usuwanie gromadzących się osadów w silniku i układzie paliwowym. W efekcie te paliwa czyszczą nawet do 100 proc. kluczowych elementów jednostki napędowej.

Stacja Shell / Shell V-Power / Radomsko / tankowanie paliwa
fot. Shell

Efekty tego może odczuć każdy kierowca, bo oczyszczony silnik wpływa na to, jak spala się paliwo. W wielu przypadkach może to pomóc w odzyskaniu nawet do 10 proc. utraconych osiągów2,3. Jednocześnie jednostka napędowa może wykazywać się też większą oszczędnością paliwa4. Kto dawno nie tankował paliw Shell V-Power może je ponownie przetestować choćby dla porównania, bo formuła jest regularnie weryfikowana. Ich jakość potwierdzają renomowane marki motoryzacyjne jak Ferrari czy BMW M.

Znamy ostateczny termin, ale jak założyć kartę Shell ClubSmart?

Szczęśliwie dla kierowców rejestracja w programie lojalnościowym Shell ClubSmart nie jest długim procesem. Każdy chętny zdąży to zrobić nie tylko zanim nastąpi ostateczny termin promocji. Jest to do zrobienia nawet na chwilę przed tankowaniem, bo proces trwa tylko kilka minut. Wszystko zrobimy wygodnie z własnego smartfona dzięki wygodnej aplikacji Shell. Pobierzemy ją bezpiecznie z oficjalnych sklepów dla systemów Android (Google Play) i iOS (AppStore). Wirtualna karta członkowska będzie aktywna natychmiast po potwierdzeniu przez nas rejestracji konta. Tym samym będzie można zaczynać korzystać ze wszystkich benefitów programu lojalnościowego Shell ClubSmart.

Dla kierowców wizyta na stacji Shell to nie tylko zakup paliwa. Jako jedni z pierwszych na rynku paliwowym w Polsce wprowadziliśmy program Shell ClubSmart, aby zapewnić lojalnym klientom dodatkowe korzyści z korzystania z produktów i usług na stacjach Shell, a także dostęp do ekskluzywnych promocji i rabatów. Każde tankowanie na stacji Shell, zakupy lub skorzystanie z myjni dają klientowi dodatkowe benefity – wyjaśnia Justyna Goraj.

Więcej informacji o programie lojalnościowym Shell ClubSmart znajdziesz tutaj.

Przypisy

1 – Oferta 3 razy więcej punktów dla Klubowiczów Shell ClubSmart obowiązuje od 1.04.2024 do 31.05.2024 na wybranych stacjach Shell, oznaczonych materiałami promocyjnymi. Oferta obowiązuje na paliwa Shell V-Power Diesel oraz Shell V-Power 95. Od poniedziałku do soboty za każdy litr paliw biorących udział w akcji naliczane są 3 punkty Shell ClubSmart, a w niedzielę 6 punktów Shell ClubSmart. Paliwo Shell V-Power Racing nie bierze udziału w ofercie. Z oferty można skorzystać wielokrotnie, skanując kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem zakupu.

2 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

3 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

4 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnik, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również