Zbliża się koniec cennej zniżki na paliwo. Oto dni, w które można jeszcze zatankować taniej w Polsce

W tegoroczne wakacje kierowcy w Polsce mają okazję na tańsze tankowanie, ale już niebawem te ulgi się skończą. Znamy nieprzekraczalną datę, po której nie będzie już możliwości skorzystania z jednej z najbardziej cenionych promocji na paliwo. W tym artykule wskażemy dni, w których będzie możliwe uzupełnienie baku swojego samochodu z atrakcyjną zniżką.

paliwo benzyna diesel
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

Jak skorzystać z tej zniżki?

Jeszcze tylko do 31 sierpnia Polacy mogą zatankować na większości stacji Shell wybrane paliwa z rabatem -30 groszy na litrze1. Promocja obowiązuje przez 5 dni w tygodniu. Konkretnie w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Dotyczy benzyny premium Shell V-Power 95 oraz oleju napędowego premium Shell V-Power Diesel. Zniżka nie obejmuje sportowego paliwa Shell V-Power Racing, paliw podstawowych jak benzyna Shell FuelSave95, Shell FuelSave Diesel, a także LPG (Shell AutoGas).

Shell dystrybutor na stacji paliw
fot. Marcin Zabolski

Kierowcy bardzo doceniają, że w tej promocji nie obowiązują żadne limity liczby transakcji w miesiącu. Nie trzeba nawet aktywować kuponów. Wystarczy mieć zarejestrowaną kartę Shell ClubSmart lub aplikację na telefon Shell ClubSmart (dostępna na Android lub iOS), w której w 3 minuty aktywujemy wirtualną kartę lojalnościową. Gdy już ją mamy, wystarczy zeskanować ją podczas dokonywania płatności i rabat nalicza się automatycznie. Stanie się tak, jeśli zatankujemy minimum 10 litrów wskazanych w promocji paliw premium. Jednorazowo można zatankować z rabatem 60 l (kolejne litry będą rozliczane po stawce z pylonu).

O czym trzeba pamiętać?

Warto też pamiętać, że promocja powstała z myślą o zwykłych kierowcach. Dlatego też dotyczy wyłącznie posiadaczy aut o masie do 3,5 tony. Jest też możliwość zatankowania do atestowanego kanistra. Zniżka -30 gr/l2 na Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel nie aktywuje się, jeśli chcemy zapłacić kartą flotową lub wykorzystując Kartę Dużej Rodziny. Jeżeli korzystamy ze zniżki to nie naliczą się nam też punkty w programie Shell ClubSmart. Dokładny regulamin oraz listę stacji, na których działa promocja znajdziesz TUTAJ.

Rabat na diesel i benzynę od Shell
fot. Shell

Polacy niezwykle cenią sobie tę promocję, bo tankowanie ze zniżką paliw premium ze stacji Shell niesie ze sobą nie tylko korzyści finansowe. To także sposób na dbanie o własny samochód, ponieważ technologie zawarte w paliwach Shell V-Power pomagają oczyścić silnik i układ paliwowy ze szkodliwych osadów. To zaś może przełożyć się na większą moc czy lepsze spalanie. Co ważne, dodatki uszlachetniające zawarte w paliwach premium Shell zmniejszają tarcie w silniku i mają właściwości antykorozyjne. To zaś może pozytywnie wpłynąć na żywotność jednostki napędowej.

Inna znana promocja też potrwa tylko do końca miesiąca

Do 31 sierpnia na stacjach Shell można zatankować paliwa premium ze zniżką w zasadzie w każdy dzień tygodnia. Rabat -30 gr/l3 przez 5 dni w tygodniu to w praktyce uzupełnienie innej promocji, która także potrwa tylko do końca miesiąca. Mowa o akcji „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Polega ona na tym, że w każdy wtorek benzyna Shell V-Power 95 kosztuje tyle samo co podstawowa benzyna Shell FuelSave 95. Natomiast w każdy czwartek Shell V-Power Diesel tankujemy w cenie podstawowego oleju napędowego Shell FuelSave Diesel. Jej szczegółowe zasady poznacie TUTAJ. Z obu promocji trzeba zdążyć pokorzystać przed 1 września.


Przypisy

1 Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 03.07.2023 do 31.08.2023 w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Oferta obowiązuje na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę -30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 litrów wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Oferta nie obejmuje paliwa Shell V-Power Racing. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką – 60 litrów. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni wynosiła 6,11 zł. A 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 5,91 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz KDR.
2 j.w.
3 j.w.

Przeczytaj również