"Tankuj i zyskuj" to nowa promocja dla kierowców. Atrakcyjne rabaty na stacjach Shell w Polsce

Pod hasłem „Tankuj i zyskuj” przeprowadzana jest druga odsłona wiosennej promocji na wybranych stacjach Shell w Polsce. Akcja umożliwia tańsze skorzystanie z wysokiej jakości myjni, jeśli zatankujemy odpowiednią ilość paliwa. Kierowcy skorzystają z promocji dowolną liczbę razy, ale wydawanie kodów zniżkowych potrwa tylko do 16 czerwca br.

Stacja Shell / Shell V-Power / Radomsko / tankowanie paliwa
Podaj dalej

Jakie są zasady promocji „Tankuj i zyskuj”?

Pierwsza odsłona wiosennej kampanii Shell, zatytułowana „Myj i zyskuj”, miała ciepłe przyjęcie wśród kierowców. Zmotoryzowani, którzy wykupili odpowiedni program na myjniach Shell, dostawali kod zniżkowy na paliwo. Teraz w „Tankuj i zyskuj” mamy przebiegunowanie i to zakup paliwa jest przepustką do uzyskania atrakcyjnego rabatu na myjnię.

Myjnia Shell
fot. Shell

W celu otrzymania kodu zniżkowego wystarczy zatankować 25 litrów tego samego paliwa. Po opłaceniu zakupu, przy kasie dostaje się kod zniżkowy o wartości 7 zł na myjnię Shell. Na jego wykorzystanie mamy 14 dni, ale nie później niż 30 czerwca. Obniżka obejmie prawie wszystkie programy: Ultra Błysk, Błysk, Super Extra, Extra, Standard. Rabatu nie zastosujemy jedynie do programu Express1,2.

Z promocji można skorzystać, jeśli nie kupujemy paliwa z użyciem karty paliwowej (promocje nie łączą się). Akcja obowiązuje w dowolny dzień tygodnia do 16 czerwca włącznie i można z niej korzystać wiele razy. Zniżkę dostaną zarówno ci, którzy kupią podstawową benzynę lub olej napędowy, jak i ich odmiany premium z gamy Shell V-Power.

Paliwo i myjnia o podwyższonej jakości

Warto tu wspomnieć, że paliwa premium z rodziny Shell V-Power czyszczą aż do 100 proc. kluczowych części silnika, co może przełożyć się na przywrócenie do 100 proc. osiągów jednostki napędowej3,4. Mieszanka pomagająca usuwać i chronić przed powstawaniem osadów w układzie paliwowym może wpłynąć na bardziej oszczędną pracę silnika5.

Myjnia na stacji Shell / tańsze paliwo za mycie / promocja
fot. Shell

Kierowcy powinni też przekonać się o realnej jakości myjni na stacjach Shell. Nowoczesne systemy nie tylko czyszczą skutecznie. Oferowane programy są przede wszystkim bezpieczne dla lakieru, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości środków czyszczących.

Samochód utrzymany w czystości nie tylko zyskuje na estetyce, ale również wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W Shell zdajemy sobie z tego sprawę i przywiązujemy do tego szczególną wagę. Zdecydowaliśmy się uczynić rutynowe czynności, takie jak korzystanie z myjni, jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla kierowców – mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Przed skorzystaniem z promocji warto sprawdzić listę stacji Shell w Polsce, które biorą udział w akcji. Te wymieniono tutaj (plik PDF). Ze szczegółowymi warunkami promocji można zapoznać się na stronie www.shell.pl.

Przypisy

1 – Najniższa cena z sieci z ostatnich 30 dni przed obniżką myjni biorących udział w promocji wynosiła: Ultra Błysk: 39,99 zł, Błysk: 37,99 zł, Super Extra: 34,99 zł, Extra: 29,99 zł, Standard: 24,99 zł.

2 – Dostępne programy myjni mogą się różnić w ofertach poszczególnych stacji.

3 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

4 – Pomaga chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa oraz usuwać takie osady. Czystość i poprawa osiągów silnika wykazana przy użyciu standardowych testów branżowych oraz testów własnych firmy Shell. Przy ciągłym stosowaniu Shell V-Power od pierwszego całkowitego napełnienia baku. Uzyskane efekty mogą się różnić w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnika, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

5 – Pomaga usuwać i chronić przed gromadzeniem się osadów pogarszających osiągi na kluczowych elementach układu paliwowego, takich jak zawory wlotowe i/lub wtryskiwacze paliwa. Zwiększona oszczędność paliwa przy stosowaniu paliw Shell V-Power została wykazana w standardowych testach branżowych i testach własnych Shell. Uzyskane efekty mogą różnić się w zależności od rodzaju pojazdu, typu silnik, warunków atmosferycznych czy stylu jazdy.

Przeczytaj również