Takiej promocji na paliwo potrzebowali wszyscy w Polsce. Wyjątkowe zniżki na diesel i benzynę można dostać tylko do 31 sierpnia br.

Wśród kierowców wakacyjne miesiące w Polsce powoli zaczynają kojarzyć się z promocjami na paliwo. Jedna z nich wydaje się znakomicie skrojona pod Polaków. Pomaga bowiem zaoszczędzić więcej pieniędzy, niż mogłoby się wydawać. Zwłaszcza że nie obowiązuje tu miesięczny limit promocyjnych tankowań. Warto już teraz pamiętać, że ta wyjątkowa akcja potrwa tylko do 31 sierpnia br.

benzyna diesel ceny paliw paliwo
Podaj dalej

Ten artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Shell.

Jak skorzystać z promocji?

Zmotoryzowani Polacy doceniają tę promocję z wielu względów. Przede wszystkim za łatwe aktywowanie rabatów. Wystarczy bowiem zainstalować aplikację Shell ClubSmart w telefonie (dostępna dla systemów Android lub iOS) i założyć konto. Trwa to błyskawicznie, dlatego można to zrobić nawet chwilę przed tankowaniem. Rejestracja w systemie Shell ClubSmart umożliwia nie tylko rabatowanie paliwa, ale i produktów gastronomicznych czy usług (np. myjni) na stacjach Shell.

Stacja Shell - Łódź
fot. Marcin Zabolski

Zeskanowanie przy kasie wirtualnej karty Shell ClubSmart aktywuje rabat -30 gr/l1 na wybrane paliwa. Promocja obowiązuje przez 5 dni w tygodniu, tj. poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Właśnie w te dni (do końca sierpnia) ze wspomnianą obniżką zatankujemy benzynę premium Shell V-Power 95 oraz olej napędowy premium Shell V-Power Diesel. Promocją nie są objęte paliwa podstawowe jak benzyna Shell FuelSave 95, olej napędowy Shell FuelSave Diesel, Shell AutoGas i 100-oktanowa benzyna Shell V-Power Racing.

Ile razy można skorzystać z rabatu?

Kasjer naliczy rabat po zeskanowaniu kodu kreskowego z aplikacji, jeśli zatankowaliśmy minimum 10 litrów paliwa Shell V-Power 95 lub Shell V-Power Diesel. Oczywiście posiadacze plastikowych kart Shell ClubSmart także mogą aktywować zniżkę, o ile karta jest zarejestrowana przed transakcją. Podczas jednego tankowania z rabatem -30 gr/l2 można wlać do baku maksimum 60 litrów paliwa. Kolejne litry będą ewentualnie rozliczane po stawce widocznej na pylonie. Co ważne, nie ma limitu liczby promocyjnych tankowań w miesiącu.

Shell - dystrybutor z "pistoletami"
fot. Marcin Zabolski

Shell uruchomił tę promocję z myślą o klientach detalicznych, dlatego skorzystają z niej wyłącznie ci, którzy nie rozliczają się kartą flotową, ani też Kartą Dużej Rodziny. Promocyjne paliwa premium Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel można we wymienione wcześniej 5 dni w tygodniu tankować do aut o DMC do 3,5 tony. Alternatywnie można wlać mały zapas do atestowanego kanistra. Należy też pamiętać, że podczas tankowania ze zniżką -30 gr/l3 nie zbieramy punktów w programie Shell ClubSmart. Te warto kolekcjonować, bo można dzięki nim zdobyć atrakcyjne vouchery lub jeszcze bardziej obniżać rachunki za paliwo. Dokładny regulamin oraz listę stacji, na których działa promocja znajdziesz TUTAJ.

Polacy mogą tankować taniej i lepiej

Ta oferta wydaje się wręcz skrojona dla Polaków, bowiem oprócz możliwości tańszego tankowania, można zadbać o swój samochód. Warto pamiętać, że paliwa premium Shell V-Power pomagają pozbywać się z silnika i układu paliwowego szkodliwych osadów. To one doprowadzają często do osłabienia wydajności. Kuracja paliwami premium nie tylko może pomóc odzyskać wigor jednostce napędowej, ale i zabezpieczyć ją przed zużywaniem. Dodatki uszlachetniające w paliwach Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel mają bowiem właściwości antykorozyjne.

Dystrybutor Shell - rabat -30 gr
fot. Marcin Zabolski

Tankowanie z rabatem -30 gr/l4 przez 5 dni w tygodniu stanowi jednocześnie uzupełnienie kampanii „Wtorki i czwartki z Shell V-Power”. Polega ona na tym, że w każdy wtorek benzyna premium Shell V-Power 95 kosztuje tyle co benzyna podstawowa Shell FuelSave 95. Natomiast co czwartek Shell V-Power Diesel kosztuje tyle co podstawowy olej napędowy Shell FuelSave Diesel. Szczegółowy regulamin tej promocji jest dostępny TUTAJ. Tym samym każdego dnia tygodnia paliwa premium można tankować z dużą obniżką. To powinno jeszcze bardziej ośmielić kierowców w Polsce do poznania ich wyjątkowości. Wiele osób już się o tym przekonało, bowiem już co trzeci klient stacji Shell tankuje właśnie paliwa premium.


Przypisy

1 Oferta tylko dla Klubowiczów Shell ClubSmart. Obowiązuje od 03.07.2023 do 31.08.2023 w poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele. Oferta obowiązuje na stacjach oznaczonych materiałami promocyjnymi. Żeby skorzystać z oferty i otrzymać zniżkę -30 gr / l na paliwa Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel należy dokonać wyłącznie zakupu paliwa do baku pojazdu o maksymalnej masie 3,5 tony lub do atestowanego kanistra, zatankować min. 10 litrów wymienionego wyżej paliwa oraz zeskanować spersonalizowaną kartę Shell ClubSmart przed dokonaniem transakcji. Oferta nie obejmuje paliwa Shell V-Power Racing. Maksymalny jednorazowy zakup objęty zniżką – 60 litrów. Najniższa cena 1 l paliwa Shell V-Power 95 z ostatnich 30 dni wynosiła 6,11 zł. A 1 l paliwa Shell V-Power Diesel wynosiła 5,91 zł. Za paliwo zakupione ze zniżką nie można uzyskać punktów Shell ClubSmart. Oferta nie obowiązuje podczas transakcji z użyciem kart paliwowych oraz KDR.
2 j.w.
3 j.w.
4 j.w.

Przeczytaj również